dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražská kultura

Pět milionů na modernizaci dostanou divadlo a knihovna

Městská divadla pražská a Městská knihovna dostanou od magistrátu dohromady téměř pět milionů korun. Peníze budou určeny na modernizaci vybavení divadla ABC a ústředí knihovny na Mariánském náměstí.

Divadlo ABC nechá zmodernizovat světelnou a zvukovou techniku. Světla vyjdou na více než dva miliony. Městská divadla dostanou rovněž peníze na nákup nového klavíru. Stát by měl 140.000 korun.

V divadle ABC musí ještě město vyřešit problém se zatékající vodou. Divadlo bylo letos již třikrát vytopeno, naposledy minulý týden přívalovým deštěm, napsala ČTK.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru