dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražské krimi

Pět cizinců se rozhodlo zkrášlit Prahu. Teď jsou stíháni pro sprejerství.

V noci na sobotu procházela skupinka Chorvatů (20, 20, 24, 24, 25) Divadelní ulicí, když je v tu chvíli napadlo, že po sobě v metropoli zanechají „věčnou“ památku. K tomu si ale nezvolili ani vhodné budovy, natož čas a místo. Evidentně totiž spoléhali na určitou intimitu podchodu pod Národní třídou, kde se v tu chvíli, podle jejich názoru nacházeli zcela sami. Jejich odvážné „umělecké“ kreace tiše sledoval operátor městského kamerového systému, který jejich jednání také zaznamenal, a na místo okamžitě vyslal policejní hlídky.

Díky tomu nyní kriminalisté disponují jednoznačnými a relevantními důkazy, na kterých je zachyceno, kterak pětice mladíků vytváří černým sprejem celkem šest rozličných kreseb na budovu Národního divadla a dům Akademie věd. Díky skvělé práci operátora kamerového systému se navíc podařilo zachytit i směr odchodu této skupinky „umělců“, které zanedlouho zadrželi policisté hlídkující v ulicích metropole. Jelikož mladíci způsobili škodu v řádu tisíců korun, jsou nyní stíháni pro trestný čin poškození cizí věci, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru