dnes
Sobota - polojasno
33°C
zítra
Neděle - jasno
33°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
33°C
Pes spadl do studny, kočka uvízla v šachtě. Oběma zvířatům pomohli hasiči
Záchrana psa ze studny. Foto: Milan Pacík / HZS Praha

Pes spadl do studny, kočka uvízla v šachtě. Oběma zvířatům pomohli hasiči

Hasiči nepomáhají jen lidem, ale i zvířatům, což potvrzují i aktuální případy. Včera ráno zachránili psa, v noci na sobotu kočku.

Dvě jednotky pražských hasičů zamířily včera ráno krátce po osmé hodině do pražských Hostavic. V ulici Lomnická spadl pes do staré studny. „Zvíře vyprostili pomocí lezecké techniky a předali ho majitelce a přivolanému veterináři,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Už během páteční noci hasiči vyprostili kočku, která uvízla ve tři metry hluboké šachtě v ulici Pod dvorem v Praze 6.

Video ze záchrany psa je zde:


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru