dnes
Sobota - obcasny-dest
17°C
zítra
Neděle - prehanky-dest
17°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
21°C
Pes spadl do studny, kočka uvízla v šachtě. Oběma zvířatům pomohli hasiči
Záchrana psa ze studny. Foto: Milan Pacík / HZS Praha

Pes spadl do studny, kočka uvízla v šachtě. Oběma zvířatům pomohli hasiči

Hasiči nepomáhají jen lidem, ale i zvířatům, což potvrzují i aktuální případy. Včera ráno zachránili psa, v noci na sobotu kočku.

Dvě jednotky pražských hasičů zamířily včera ráno krátce po osmé hodině do pražských Hostavic. V ulici Lomnická spadl pes do staré studny. „Zvíře vyprostili pomocí lezecké techniky a předali ho majitelce a přivolanému veterináři,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Už během páteční noci hasiči vyprostili kočku, která uvízla ve tři metry hluboké šachtě v ulici Pod dvorem v Praze 6.

Video ze záchrany psa je zde:


Strážníkům v Libuši se rozšíří služebna

21. června 2018 v 10:44

Město vyšlo vstříc žádosti pražské Libuše o poskytnutí finančních prostředků ve výši 8 a půl milionu na přístavbu služebny městské policie. Tento krok umožní navýšit potřebný počet strážníků, což přispěje ke zvýšení bezpečnosti v této části Prahy. 

Praha má plán vodohospodářské infrastruktury pro roky 2019-2023

20. června 2018 v 09:38

Střednědobý investiční plán, podle kterého se řídí činnost Pražské vodohospodářské společnost, schválila Rada hl. m. Prahy. Plán definuje pro horizont pěti let věcné a finanční potřeby na rekonstrukce a dostavbu jednotlivých systémů pražské vodohospodářské infrastruktury. Je zpracováván na základě...

Fotosoutěž Hostivař – z5 v čase v Praze 15

20. června 2018 v 09:24

Praha 15 vyhlásila 4. ročník fotografické soutěže na téma „ Hostivař – z5 v čase“. Soutěž je určena pro všechny věkové kategorie a pořádá se v rámci Dnů Prahy 15.

Další články
Nahoru