dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražské krimi

Pes napadl psa. Pak kousnul i strážníka

Včera krátce před polednem přijali strážníci z Prahy 10 telefonické oznámení, že v Sasankové ulici je agresivní pes, který napadl jiného psa. 

Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků, která zjistila, že oznamovateli se agresivního křížence podařilo chytit za obojek. Muž strážníkům sdělil, že pes je agresivní a napadl jeho vlastního psa, když ho venčil v parku.

Vzhledem k tomu, že v této lokalitě se nachází mateřská škola a nebyl znám majitel agresivního psa, strážníci na místo přivolali odchytovou službu. Při čekání na odchytovou službu začal být pes znovu agresivní a jednoho ze strážníků kousnul do předloktí. Psa si následně převzali pracovníci odchytové služby, kteří ho předali do rukou ošetřovatelů.

Kříženec byl po provedeném zdravotním vyšetření umístěn v Útulku pro opuštěná zvířata v Praze – Troji. Strážník jel do nemocnice.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru