dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Pepřová bitva na Bílé Hoře, odstartovala ji „troufalost" taxikáře

V sobotu ráno oznámil řidič taxislužby na tísňovou linku městské policie 156, že byl fyzicky napaden zákazníkem, který mu nechce zaplatit za odvoz. Proto zastavil u jedné čerpací stanice v ulici Bělohorská, kde se pěstnímu útoku zákazníka bránil pepřovým sprejem.

Na místo byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 6, která po příjezdu uviděla dva muže u vozidla taxi. Napadený taxikář, zraněný v obličeji, strážníkům vypověděl, že vezl dva muže a jednu ženu, kteří se znali.

Poté během cesty vystoupila žena i muž a v automobilu zůstal poslední muž z této trojice. Ten taxikáři sdělil, že má jet směrem na Bílou Horu. Přesné místo však nedokázal určit. Po chvíli sdělil, že za jízdu nezaplatí.

Proto taxikář zajel k nejbližší čerpací stanici, kde ukončil jízdu a vytisknul účtenku k zaplacení v hodnotě bezmála 700 korun. Zákazníka vyzval, aby mu zaplatil a vystoupil.

Ten ho však místo zaplacení fyzicky napadl. Proto se taxikář začal bránit a použil pepřový sprej. To útočníka zastavilo. Hlídka oběma mužům přivolala rychlou záchrannou službu, která je převezla k ošetření do jedné nemocnice nemocnic. Celou věc bude řešit Policie ČR.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru