dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pekelnou atmosféru mikulášské show v centru osladí devítimetrová vánočka
Mikulášská show se uskuteční dnes večer na vánočních trzích na Staroměstském náměstí. Foto: Taiko

Pekelnou atmosféru mikulášské show v centru osladí devítimetrová vánočka

Největší koncentrace čertů, Mikulášů a andělů bude dnes v historickém centru metropole. Pekelná atmosféra snoubící se s krásou andělských křídel a košíky plnými dárků – tak bude vypadat velká mikulášská show v rámci Vánočních trhů na Staroměstském náměstí.

Mikulášská show bude probíhat od 17 do 19 hodin. Během akce, určené dětem všech věkových kategorií, obsadí hlavní pódium Čertík Albertík se svými kamarády. Oblíbená postavička si pro děti opět připravila spoustu nejrůznějších aktivit.

„Jako zajímavou kuriozitu navíc předvedeme obří, devítimetrovou mikulášskou vánočku,“ uvádí Libuše Klinková, manažerka doprovodného programu.

Tolik pohádkových postav na jednom místě se neobejde ani letos bez pořádného vrcholu celé mikulášské show. Tím se již tradičně stane soutěž o nejlepšího čerta, anděla a Mikuláše.

Čertík Albertík a jeho kumpáni se stanou odbornou porotou, která z defilé nastoupených masek vybere ty vítězné. Na děti čeká řada atraktivních cen v podobě balíčků s nejrůznějšími hračkami. Nouze však nebude ani o společné vánoční zpívání.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru