Dnes Pondělí - skorojasno 8°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 8°C
Pondělí 11. 12. 2023
Svátek má Dana
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Péče o mužské vlasy a vousy v salónech Klier
Ilustrační foto: klier.cz

Péče o mužské vlasy a vousy v salónech Klier

Víte, že i muži milují péči o své vlasy a vousy? Dbát o svůj zevnějšek je dnes povinností pro obě pohlaví a zdravé a upravené vlasy jsou naší vizitkou. V salónech Klier mají péči o pány rádi a nabízí jim kvalitní služby a chvíle plné relaxu, pohody a odpočinku.  

 Co vše v salónech Klier mužům nabízí?

 

  • V salónech Klier si mohou muži dopřát střih šitý na míru, který vyžaduje perfektní odborné kadeřnické znalosti a praxi. Ne všem mužům sluší specifický „barber styl“ střihu vlasů, každý muž je navíc jiný. Někomu sluší střih strojkem, jinému spíše „do ztracena“, někomu zase společenský styl účesu. Další muži zase mají i dlouhé či polodlouhé vlasy. V Klieru se postarají o všechny. 

  • I pro muže je vhodné salónní ošetření vlasů, které ohromí svou okamžitou vlasovou proměnou. Náš tip je hloubková regenerace vlasů Kérastase Fusio Dosse, která se míchá přímo na míru. Luxusní ošetření zahrnuje mycí lázeň s masáží hlavy, ošetření ampulkami a finální úpravu. Proměnu uvidíte ihned. 

  • Dopřát si lze i vlasové ošetření s masáží vlasové pokožky, která je nejen relaxační, ale také kůži prokrví, uvolní napětí a pomáhá proti bolestem hlavy. 

  • Samozřejmostí je pro pány také kvalitní a profesionální péče o vousy. 

  • Pánské barvení je dnes již také naprosto běžnou věcí. V Klieru nabízí speciální pánské profesionální barvy Cover´5 od L´Oréal Professionnel, které působí pouze 5 minut. Díky postupnému vymývání není nutné řešit odrosty, což je velká výhoda. Nikdo tak nepozná, že jsou vlasy barvené. Receptura barvy je složená tak, že šedivé vlasy pouze „zakašíruje“. Vlasy tak nebudou zabarvené celé na 100 %, ale zachovají si přirozený vhled. 

Flexibilita pro pány salóny Klier jsou otevřené 7 dnů v týdnu a bez objednávání

Muži mají rádi flexibilitu, úpravu vlasů a vousů řeší často narychlo, např. před dovolenou, před Vánoci, firemním večírkem či rande. Objednávání se předem je pro ně často únavné. Do salónů Klier ale není nutné se předem objednávat vůbec a otevřené jsou 7 dní v týdnu. 

V salónech pořídíte i kvalitní vlasovou kosmetiku a rádi zde také zdarma poradí s vlasovou péčí a individuálním přístupem. Salóny Klier najdete na 33 místech České republiky. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.


Autor: TZ, red

Ve středu se stěhuje nemocnice v Bubenči

Dnes v 10:25

Ve středu 13. prosince se bude kompletně stěhovat nemocnice následné péče v Bubenči, Chitussiho 144/1, Praha 6. Veškeré vybavení zařízení, personál i pacienti zamíří do zcela nového Centra následné péče Praha v Bohnicích, Řešovská 852/10, Praha 8, kde získají oproti současné budově nejen...

Daruj krev! Budoucí záchranáři z Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT upozorňují na potřebu dárcovství krve

9. prosince 2023 v 11:00

Budoucí zdravotničtí záchranáři z Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze dne 12. prosince již po čtvrté upozorňují akcí „Daruj krev!“ – hromadným darováním krve v Oblastní nemocnici Kladno – na nenahraditelnost lidské krve a na nedostatek...

FTN získala Cenu ministra zdravotnictví za rozvoj dobrovolnictví ve zdravotnictví

9. prosince 2023 v 10:24

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) získala Cenu ministra zdravotnictví za rozvoj dobrovolnictví ve zdravotnictví pro rok 2023. Ocenění předal ministr zdravotnictví Vlastimil Válek zástupům nemocnice během čtvrtečního slavnostního večera v Emauzském opatství. Cenu převzali ředitel FTN Zdeněk...

Krabice od bot: Ještě týden budou otevřená sběrná místa sbírky

27. listopadu 2023 v 16:32

Už týden jsou po celém Česku otevřená sběrná místa sbírky vánočních dárků pro děti. Své dárce již našlo 34 tisíc krabic od bot s dárky pro malé i velké dívky a chlapce. Sběrná místa budou otevřená do úterý 5. prosince.

Přírodovědci z Univerzity Karlovy získali prestižní granty Evropské výzkumné rady

24. listopadu 2023 v 07:14

Dvě české přírodovědecké vědecké kapacity získaly Consolidator grant od Evropské výzkumné rady (ERC). Zooložka Mgr. Zuzana Musilová, Ph.D., a biolog Mgr. Matyáš Fendrych, Ph.D. (oba z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy) si nyní mohou za významnou finanční podporu, kterou z vědeckých grantů...

Chcete studovat na Univerzitě Karlově? Sedmnáct fakult se představí Na Karlovce

21. listopadu 2023 ve 14:27

V sobotu 25. listopadu se v budově Právnické fakulty na náměstí Curieových 7, Praha 1 od 9 do 16 hodin koná tradiční akce Na Karlovku, kde si lze udělat bližší představu o všech 17 fakultách Univerzity Karlovy. Pro příští akademický rok si mohou uchazeči zvolit z více než 600 studijních...

Další články
Nahoru