dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský život

Patriot pomůže s hledáním nové práce. Jděte na prace.prazskypatriot.cz

Zpravodajský server Pražský patriot spouští web prace.prazskypatriot.cz, který obsahuje kompletní nabídky všech úřadů práce v České republice na práci v Praze.

Stránky prace.prazskypatriot.cz vsadily na uživatelskou a grafickou jednoduchost. Tuto charakteristiku si vzaly ze serveru www.prazskypatriot.cz, jehož jsou součástí.

V horní části stránek je okno s názvem „Vyhledávání práce v Praze“. Do něj lze napsat název hledané práce, obor či konkrétní profesi. Během okamžiku se zobrazí všechny nabídky, které jsou k dispozici.

„Systém je aktualizován každý den, takže uživatel dostane kompletní nabídku úřadů práce,“ potvrzuje Karel Smetana ze společnosti Netclick, která vytvořila web prace.prazskypatriot.cz, a je také autorem a správcem portálu Pražský patriot.

Nejlépe placené obory

Pod oknem pro vyhledávání je seznam oborů, ve kterých jsou nabídky práce. V závorce za každým oborem je číslo, které ukazuje, kolik nabídek v daném oboru je aktuálních.

Pod tímto seznamem jsou vypsány jednotlivé profese a i za nimi je v závorce číslo udávající konkrétní počet dostupných pozic.

Pod tím je vypsán seznam nejlépe placených oborů v Praze. V závorce je průměrná nabízená mzda v daném oboru.

Návštěvníci najdou na webu prace.prazskypatriot.cz také seznam firem s největším počtem pracovních nabídek v Praze. Jsou zde personální agentury i přímí zaměstnavatelé. V závorce za názvem společnosti je počet aktuálních nabídek.

Na web s pracovními nabídkami se dá dostat také přímo ze stránek www.prazskypatriot.cz menu v horním zeleném pruhu. V jeho pravé části je prolink s názvem Práce v Praze


Další články
Nahoru