dnes
Úterý - jasno
22°C
zítra
Středa - jasno
21°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
19°C
Patnáctiletí mladíci skončili kvůli své opilosti v nemocnici, jeden nadýchal 1,83 promile
Opilý hoch na lavičce. Foto: MP Praha

Patnáctiletí mladíci skončili kvůli své opilosti v nemocnici, jeden nadýchal 1,83 promile

Na opilou mládež ve vestibulu metra Chodov upozornil včera hlídku městské policie kolemjdoucí. Mladík seděl do půl těla svlečený na lavičce, vedle které postával jeho kamarád. Patnáctiletý mladík přiznal, že se opil vodkou. Jak se k ní dostal, ale vysvětlit nedokázal. Nadýchal 1,83 promile. Jeho kamarád byl střízlivý.

Druhý opilý mladík na sebe upozornil minulý týden na vlakovém nádraží v Praze 5 – Velká Chuchle. Byl silně dezorientovaný, opakovaně zvracel a komunikace s ním nebyla možná.

V jednu chvíli se začal na lavičce zvratky dusit, proto ho strážníci uložili do stabilizované polohy a kontrolovali jeho stav, než se na místo dostavili záchranáři.

„Oba opilé chlapce si následně převzala do své péče záchranná služba a převezla je do nemocnice. Strážníci vyrozuměli také jejich zákonné zástupce a informace předali i na místně příslušný odbor sociálně právní ochrany dětí,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Zobnul si perníček a šup za volant!

Dnes v 10:27

Strážníci zadrželi zdrogovaného řidiče. Ten se bez okolků přiznal, že v noci před jízdou požil pervitin. Případ dále šetří státní policisté.

Senior zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli

Včera ve 13:24

Pohotové jednání předvedli sportovec a strážník pražské městské policie při záchraně seniora se zástavou srdce. Ten zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli.

Klečící nahý muž v hotelovém pokoji

13. října 2018 v 08:38

Hotelový host zdemoloval vybavení pokoje. Z okna dokonce vyhodil i televizor. Strážníci jednatřicetiletého muže omezili na osobní svobodě.

Strážníci odhalili auto s ručně napsanou registrační značkou

10. října 2018 ve 21:34

Osobní auto šedé barvy, jehož řidič porušil dopravní značení v Haštalské ulici, neuniklo pozornosti strážníků z Prahy 1 v pondělí večer. Po jeho zastavení strážníci zjistili, že vedle rozbitého čelního skla jsou obě registrační značky vyrobeny z papíru a ručně popsané. „S ohledem na zjištěné...

Jednačtyřicetiletý cizinec ničil eskalátory ve stanici metra

9. října 2018 v 11:47

Do stanice metra Náměstí Republiky včera vyjela hlídka městské policie na oznámení dozorčího. Dle jeho slov zde měl muž rozebírat eskalátor. Strážnici ho spatřili ve chvíli, kdy se pokoušel odstranit černé madlo, což se mu nakonec částečně podařilo. Za pomoci hmatů a chvatů mu v dalším počínání...

Agresivní cizinec skončil na záchytce

7. října 2018 v 10:04

Ve čtvrtek odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 1 do Dlouhé ulice, kde mělo před restaurací docházet k potyčce několika osob. Hlídka na místě nalezla opilého mladého cizince, který se měl při placení útraty chovat agresivně a vyvolávat konflikt.

Hasiči odčerpávali vodu ze zatopeného sklepa

5. října 2018 v 19:08

Dnes zasahovali hasiči z centrální stanice v Jaromírově ulici v Praze 4. V 10:52 hodin tam byl ohlášen zatopený sklep v jednom z obytných domů.

Policisté pronásledovali kradené auto. Řidič nechtěl zastavit a na policisty najížděl

4. října 2018 ve 13:09

Ve středu 3. září před dvaadvacátou hodinou si policisté z oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu na Jižní spojce všimli Citroënu, který v policejních evidencích procházel jako odcizený. Vozidlo se proto rozhodli zastavit a zapnuli majáky s nápisem...

Další články
Nahoru