dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Patnácté narozeniny oslavil zběsilou jízdou v autě. Ani náraz do sloupu ho nezastavil

S velmi kuriózním případem se včera večer setkali strážníci z Prahy 11. Autohlídka uviděla v Donovalské ulici v protisměru jedoucí auto modré barvy, které projelo křižovatkou ulic.

Řidič nedal přednost v jízdě autům, která jela po hlavní silnici. Poté co projel křižovatkou, naboural do přenosné dopravní značky, najel na obrubník a narazil do sloupu veřejného osvětlení.

Ani náraz do sloupu, který poškodil, nebyl důvodem, aby zastavil. Strážníci řidiče za pomoci světelného a zvukového signálu zastavili v ulici Brodského. „V autě se nacházely dvě osoby, které na první pohled nebyly zraněny a nabídku na přivolání záchranné služby odmítly,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Kontrolou totožnosti bylo zjištěno, že za volantem sedí nezletilý chlapec. Spolujezdec uvedl, že je majitelem vozu a že řízení chlapci svěřil, přestože věděl, že není držitelem řidičáku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru