dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - snih
2°C
Pražský sport

Patnáct tisíc diváků do Edenu

Dnes v podvečer se uskuteční v pražském Edenu přátelské utkání reprezentací Česka a Norska. 

Dle dostupných informací přijde na tribuny tamního fotbalového stadiónu zhlédnout toto klání víc jak 15000 diváků, z toho přibližně dvě stovky hostujícího celku. Z toho důvodu provede pražská policie odpovídající bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku v ulicích kolem tohoto sportoviště.

A to i přesto, že utkání není vnímáno jako rizikové. Na tomto opatření se budou podílet desítky policistů z řad speciální pořádkové jednotky, pohotovostní motorizované jednotky, dopravní služby a služby kriminální policie.

Prozatím jediné „problémy“ lze v tuto chvíli předpokládat pouze v plynulosti silniční dopravy. Ta se může zkomplikovat ve chvíli příjezdu a odjezdu fanoušků na a ze stadionu na začátku a konci utkání. Proto prosíme všechny příznivce kopané, aby k příjezdu na stadion využili především městskou hromadnou dopravu, která bude v případě jakýchkoliv komplikací preferována oproti dopravě individuelní.

 


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru