dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Patnáct místností, tři koupelny, zimní zahrada. Na Barrandově postaví byt za osmnáct milionů
Plánované domy druhé etapy projektu Výhledy Barrandov (označeny písmeny A a B). Luxusní byt vznikne v posledním patře béčka. Vizualizace: Ekospol

Patnáct místností, tři koupelny, zimní zahrada. Na Barrandově postaví byt za osmnáct milionů

Patnáct luxusně vybavených místností včetně tří koupelen s toaletou, zimní zahrady, pracovny či kuchyně spojené s rozlehlým obývacím pokojem. A k tomu rozlehlá venkovní terasa, z níž je vidět Praha jako na dlani. Luxusní byt, který je v rámci druhé etapy projektu Výhledy Barrandov nabízen za 18,4 milionu korun, bude hotov k nastěhování za necelé dva roky, na jaře 2016.

Unikátní byt o rozloze 256,3 metrů čtverečních se svou cenu řadí mezi nejdražší byty, které se v současné době v České republice nabízejí. Na úplně nejdražší byty však i cena 18,4 milionu korun hledí s „uctivým“ odstupem.

Z monitoringu nabídek realitních kanceláří totiž vyplývá, že v současné době se v Česku nabízí minimálně okolo tří desítek ještě dražších bytů, přičemž nejdražší z nich je k mání za 175 milionů korun.

Skutečné množství těchto bytů může být ještě vyšší, protože u některých z nich není jejich prodej ani veřejně inzerován a případní kupci jsou oslovováni napřímo. Ze zpráv z médií je patrno, že prakticky každým rokem i dochází k úspěšnému prodeji alespoň jednoho takto vysoce ceněného bytu.


Týká se to každého: Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru