dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Pražské krimi

Pasažérce zadrželi taxikáře

V pondělí v noci prováděli strážníci ze Skupiny Taxi pražské městské policie kontrolu zaměřenou na provozování taxislužby.

Při kontrole si hlídka všimla osobního vozidla žluté barvy, označeného jako vozidlo taxislužby, které projíždělo po ulici Křižovnická směrem na Smetanovo nábřeží. U čísla popisného 4 vozidlo zastavilo a vystoupila z něj žena, která odběhla do nedaleké restaurace.

Řidič zůstal stát na místě, strážníci přistoupili ke kontrole. Řidič jim po příchodu hned sdělil, že si zákaznice pouze odběhla koupit cigarety a poté budou dál pokračovat v jízdě. Pak dodal, že si jej zákaznice objednala přes dispečink. Ve vozidle byl řádně umístěný a zapnutý taxametr.

Strážníci řidiče vyzvali ke kontrole dokladů. Muž jim předložil občanský a řidičský průkaz a malý technický průkaz. Vzhledem k tomu, že strážníci disponovali kopií rozhodnutí o tom, že dotyčnému řidiči byl vysloven zákaz činnosti v silniční dopravě pro cizí potřeby na dobu šesti měsíců, sdělili mu, že nebude moci dál pokračovat v jízdě.

Pro podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu rozhodnutí omezili muže na osobní svobodě a předali ho kolegům z Policie ČR. Poté, co se žena vrátila k vozidlu, s výše uvedeným ji seznámili a doporučili, aby si přivolala jiné vozidlo taxislužby.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru