dnes
Středa - mlha
15°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
16°C
pozítří
Pátek - zatazeno
18°C
Pražské krimi

Partnerka na něj vylila pivo, svou reakcí muž šokoval

Hlídka strážníků jela prověřit oznámení o agresivním muži, který měl napadnout tři osoby. Z okraje Karlova mostu ho strážníci strhli ve chvíli, kdy chtěl skočit do řeky.

Co přesně se o velikonočních svátcích stalo u restaurace na Kampě, se strážníkům zjistit nepodařilo. Podle obsluhy, ale měla žena zakončit partnerskou hádku tím, že na svého přítele vylila pivo.

Muž se pak vydal po Karlově mostě na Křižovnické náměstí. Ve chvíli, kdy ho hlídka doběhla, vyskočil na zídku a pokusil se skočit do řeky.

„Pohotová reakce hlídky mu v tom naštěstí zabránila. Třiatřicetiletý muž pak strážníkům řekl, že chtěl spáchat sebevraždu a že příště vyzkouší Nuselský most,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

S ohledem na jeho psychické rozpoložení hlídka zavolala záchrannou službu a ta ho za asistence strážníků převezla do nemocnice.


Na Strakonické hořelo auto

Včera ve 21:02

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 15:39 na Strakonické ulici v Praze 5 u požáru osobního auta.

Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Další články
Nahoru