dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražské krimi

Partneři se pohádali. Žena to nepřežila

Včera, přibližně v jednadvacet hodin, přijali policisté na linku tísňového volání 158 oznámení o hádce muže a ženy v Anderleho ulici v Praze 9.

Na místo vyjeli policisté pohotovostní motorizované jednotky a místního oddělení. Zadrželi čtyřicetiletého muže, který držel v ruce zakrvácený nůž. Vedlě něj ležela pod vzrostlými stromy žena, u které přivolaný lékař konstatoval smrt.

Zda k úmrtí došlo vlivem bodné, nebo bodných ran určí až závěry nařízené soudní pitvy. Ještě v průběhu noci obvinili kriminalisté prvního oddělení krajského ředitelství čtyřicetiletého muže z trestného činu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, tedy ze zvlášť závažného zločinu proti životu a zdraví.

„ Navíc prošetřováním detektivové zjistili, že obviněný byl v době incidentu pod vlivem jak alkoholu, tak i omamných a psychotropních látek. Prošetřování celé události nadále pokračuje," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš  Hulan.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru