dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražská kultura

Partička v parku: Genzer, Suchánek, Sokol a Chmela se představí v Malešicích

V nově zrekonstruovaném Malešickém parku se v pátek 6. června od půl osmé večer představí známí baviči z televizního pořadu Partička ve složení – Ondřej Sokol, Richard Genzer, Michal Suchánek, Igor Chmela. Představení s názvem Partička v parku je další významnou akcí v nově upraveném přírodním prostranství.

„Chceme tímto způsobem ještě více zvýšit atraktivitu nově revitalizovaného parku, který návštěvníkům nabízí zejména volnočasové vyžití a klidné místo pro odpočinek. Záměrem je v rámci rozšířené nabídky například kulturních akcí nebo výstav připravit pro návštěvníky další zábavný program,“ popisoval starosta městské části Praha 10 Bohumil Zoufalík.

Partička v parku vystoupí na nově vybudovaném pódiu a diváci budou díky využití přírodní elevace moci představení sledovat na lavičkách i vlastních či vypůjčených dekách. Zajištěno je i občerstvení, které si budou moci zakoupit přímo u hlediště.

„Věřím, že díky těmto akcím se návštěvnost Malešického parku ještě zvýší a stane se vyhledávanou lokalitou nejen pro místní, ale i pro občany z celé metropole,“ doplnil starosta. Přístup do parku na páteční představení je volný, nicméně místa k sezení na lavicích jsou již rozebrána.

Návštěvníci parku si také mohou prohlédnout ojedinělou výstavu s názvem „Praha 10 včera a dnes“, zaměřenou na významné proměny městské části. Na výstavních panelech jsou k vidění významná místa a dominanty, jak vypadaly dříve a jak se v posledních letech či desetiletích změnily k lepšímu.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru