Dnes Pondělí - obcasny-dest 2°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 3°C
Pondělí 30. 1. 2023
Svátek má Robin
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Participace k budoucí podobě Jarovské třídy odstartovala

Veřejnost má šanci ovlivnit budoucí podobu Jarovské třídy. V Malešické ulici je až do 25. června umístěn informační kontejner. Online dotazníkové šetření probíhá do 11. července.

„Praha 3 spolu s Institutem plánování a rozvoje (IPR) chce získat cenné podněty od obyvatel. Na jejich základě vznikne finální podoba architektonické studie o podobě Jarovské třídy,“ vysvětluje Pavel Křeček, radní pro strategické plánování Prahy 3.

Před Kulturním centrem Vozovna je umístěna tematická výstava a od 14. do 25. června je naproti Penny v Malešická 2799/22b umístěn informační kontejner.

V úterý 15. června od 18 hodin proběhne na území budoucí Jarovské třídy komentovaná procházka za účasti zpracovatelů studie a architektů. Vychází se od kontejneru naproti Penny marketu (Malešická 2799/22b).

Ve středu 23. června od 18 hodin proběhne procházka se startem v Malešickém parku (zahájení u informačního stánku v horní části Malešickém parku).

Součástí zapojení veřejnosti je i online dotazník, který je možné vyplnit do 11. července.

Více informací včetně představení projektu v CAMPu naleznete na iprpraha.cz/jarovskatrida nebo na planujtrojku.cz.

Autor: TZ, red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

Dnes ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru