Dnes Úterý - zatazeno 28°C
Zítra Středa - obcasny-dest 25°C
Úterý 27. 7. 2021
Svátek má Věroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Participace k budoucí podobě Jarovské třídy odstartovala

Veřejnost má šanci ovlivnit budoucí podobu Jarovské třídy. V Malešické ulici je až do 25. června umístěn informační kontejner. Online dotazníkové šetření probíhá do 11. července.

„Praha 3 spolu s Institutem plánování a rozvoje (IPR) chce získat cenné podněty od obyvatel. Na jejich základě vznikne finální podoba architektonické studie o podobě Jarovské třídy,“ vysvětluje Pavel Křeček, radní pro strategické plánování Prahy 3.

Před Kulturním centrem Vozovna je umístěna tematická výstava a od 14. do 25. června je naproti Penny v Malešická 2799/22b umístěn informační kontejner.

V úterý 15. června od 18 hodin proběhne na území budoucí Jarovské třídy komentovaná procházka za účasti zpracovatelů studie a architektů. Vychází se od kontejneru naproti Penny marketu (Malešická 2799/22b).

Ve středu 23. června od 18 hodin proběhne procházka se startem v Malešickém parku (zahájení u informačního stánku v horní části Malešickém parku).

Součástí zapojení veřejnosti je i online dotazník, který je možné vyplnit do 11. července.

Více informací včetně představení projektu v CAMPu naleznete na iprpraha.cz/jarovskatrida nebo na planujtrojku.cz.

Praha chce rozšířit projekt RE-USE center

21. července 2021 ve 14:17

Uplatnění principů cirkulární ekonomiky neboli oběhového hospodářství na území hlavního města Prahy je jedním ze základních předpokladů snížení emisí CO2 o 45 % do roku 2030 a dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050. Součástí Klimatického plánu hl. m. Prahy je rozšíření úspěšného projektu tzv....

Další články
Nahoru