Dnes Sobota - obcasny-dest 6°C
Zítra Neděle - polojasno 7°C
Sobota 29. 1. 2022
Svátek má Zdislava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Participace k budoucí podobě Jarovské třídy odstartovala

Veřejnost má šanci ovlivnit budoucí podobu Jarovské třídy. V Malešické ulici je až do 25. června umístěn informační kontejner. Online dotazníkové šetření probíhá do 11. července.

„Praha 3 spolu s Institutem plánování a rozvoje (IPR) chce získat cenné podněty od obyvatel. Na jejich základě vznikne finální podoba architektonické studie o podobě Jarovské třídy,“ vysvětluje Pavel Křeček, radní pro strategické plánování Prahy 3.

Před Kulturním centrem Vozovna je umístěna tematická výstava a od 14. do 25. června je naproti Penny v Malešická 2799/22b umístěn informační kontejner.

V úterý 15. června od 18 hodin proběhne na území budoucí Jarovské třídy komentovaná procházka za účasti zpracovatelů studie a architektů. Vychází se od kontejneru naproti Penny marketu (Malešická 2799/22b).

Ve středu 23. června od 18 hodin proběhne procházka se startem v Malešickém parku (zahájení u informačního stánku v horní části Malešickém parku).

Součástí zapojení veřejnosti je i online dotazník, který je možné vyplnit do 11. července.

Více informací včetně představení projektu v CAMPu naleznete na iprpraha.cz/jarovskatrida nebo na planujtrojku.cz.

Autor: TZ, red

Radní schválili další projekt rozvoje sociální infrastruktury pro seniory

Včera v 10:46

Radní hlavního města schválili veřejnou zakázku na výběr projektanta na novostavbu areálu dlouhodobé lůžkové péče pro seniory, který má vzniknout blízko historického centra Dolních Počernic. 

Projekt Trenéři do škol v Praze 2 pokračuje

27. ledna 2022 v 10:53

Praha 2 bude pokračovat v zapojování profesionálních trenérů do hodin tělocviku na základních školách. Projekt pilotně spustila na začátku školního roku. Zkvalitnění sportovní výuky, které se v prvním pololetí osvědčilo, tak bude pokračovat i v celém letošním...

Soutěž Pečovatelka roku 2021 zná své vítěze, vyhlášení hostila Novoměstská radnice

27. ledna 2022 v 10:51

Nejlepší pečovatelky a pečovatelé Česka se sešli v úterý na Novoměstské radnici v Praze 2. Odborná porota udělovala ceny ve třech kategoriích už po deváté. Celostátní soutěž pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Diakonie ČCE. Porota vybírá vítěze třech hlavních...

Další články
Nahoru