dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Park Ladronka se stane dějištěm největšího čarodějnického sletu v Evropě
Takto půvabná čarodějnice se upálení jistě bát nemusí. Foto: archiv

Park Ladronka se stane dějištěm největšího čarodějnického sletu v Evropě

Již podeváté se 30. dubna sejdou malé i velké čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti na tradičním pálení čarodějnic na Ladronce. Tato akce, kterou pořádá městská část Praha 6, je mezi všemi čarodějnými bytostmi velmi oblíbená. Každý ročník opakovaně láme rekordy v návštěvnosti.

„Letos zvu všechny na Ladronku už od druhé hodiny odpoledne, kdy program začíná. Tato akce na Ladronce patří k jedněm z největších v roce, které Praha 6 tradičně pořádá, a těším se, že i letos se bude všem celá akce líbit," řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

Areál na Ladronce se otevírá nově už ve 14 hodin. Letošní program nabízí vystoupení hudebních skupin Kašpárek v Rohlíku, Michala Hrůzy s kapelou, Royalball a Nicelanda.

Program na hlavním pódiu začíná v 15 hodin, v této části programu proběhne oblíbená soutěž Miss Čarodějnice a vystoupení Kašpárka v rohlíku, v 18:15 bude slavnostně zapálena hranice a následně zahrají Michal Hrůza s kapelou a Niceland. Čarokrásný ohňostroj zakončí oficiální část programu v půl desáté.

V areálu očekávejte sportovní exhibice, závody, workshopy, dvě menší ohniště na opékání špekáčků a spousty atraktivní zábavy pro děti i dospělé. Pro prvních 300 návštěvníků budou k dispozici špekáčky zdarma. Vstup na akci je zdarma.


Další krátké zprávy
Nahoru