dnes
Neděle - jasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
5°C

Park Dlážděnka čeká revitalizace, radnice čeká nápady od obyvatel

Radnice Prahy 8 zrevitalizuje park Dlážděnka. Své návrhy na opravu parku mohou vznést i obyvatelé městské části. Obyvatelé Prahy 8 mohou své náměty úřadu sdělit buď v dotazníku do 10. srpna, nebo je zaslat přímo na radnici.

„Podobně jako měli občané možnost se zapojit do příprav revitalizací Sídliště Bohnice a Sídliště Ďáblice, mají tuto možnost i v rámci příprav revitalizace parku Dlážděnka,“ uvedla mluvčí osmé městské části Anna Patočková.

„Zapojení občanů do přípravy rekonstrukce významných veřejných ploch v naší městské části se nám osvědčilo, proto v tomto trendu pokračujeme i při přípravě rekonstrukce parku Dlážděnka. Budeme se snažit v co největší možné míře zohlednit podněty od občanů při přípravě zadání výběrového řízení pro projektovou dokumentaci revitalizace parku,“ uvedl předseda komise pro životní prostředí Vít Céza.        

Výsledky dotazníku budou součástí přípravy diplomové práce jedné ze studentek Zahradní tvorby Zemědělské univerzity v Praze a zároveň budou sloužit právě jako podklad pro zpracování zadání výběrového řízení pro projektovou dokumentaci revitalizace parku. Dotazníky mohou vyplňovat na internetu.

„Občané, kteří nepreferují vyplnění elektronického dotazníku, mohou do 10. srpna sdělovat své podněty k rekonstrukci parku Dlážděnka předsedovi komise pro životní prostředí Vítu Cézovi na telefonní číslo 222 805 187 či na e-mailovou adresu vit.ceza@praha8.cz," sdělila Patočková.


Další krátké zprávy
Nahoru