Dnes Středa - mlha 1°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 2°C
Středa 6. 12. 2023
Svátek má Mikuláš
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pár zkopal u hlavního nádraží ženu. Přišla o boty, má zraněné oko
K útoku došlo před budovou vestibulu hlavního nádraží v metropoli. Foto: Jan Puci

Pár zkopal u hlavního nádraží ženu. Přišla o boty, má zraněné oko

Pár na konci předešlého pracovního týdne brutálně napadl před vestibulem hlavního nádraží ženu. Po nezbytných úkonech oba útočníci skončili na záchytce. Záchranáři pak zraněnou převezli do nemocnice. O případu, který se udál na konci minulého pracovního týdne, informovala dnes mluvčí městské policie Irena Seifertová.

K rvačce několika osob vyjížděla v pátek hlídka strážníků do Vrchlického sadů, kde na ni již čekal svědek, který útočníky, ženu a muže, popsal.

Operátor kamer pak strážníky navigoval k jejich dohledání. „Napadená měla poraněné oko, proto jí strážníci poskytli prvotní ošetření. Svědek poté strážníkům popsal, jak útočníci do ženy opakovaně kopali, bili jí a nakonec jí sundali boty i ponožky,“ sdělila Seifertová.

U jednatřicetileté ženy a sedmačtyřicetiletého muže provedli strážníci dechové zkoušky, které odhalily pozitivní hodnoty 2,28 a 2,38 promile.

„Hlídka státní policie následně rozhodla o převozu agresorů na záchytku. Napadenou ženu si převzali do péče záchranáři,“ dodala mluvčí. 


Autor: Lucie Rychlá

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru