Dnes Sobota - obcasny-dest 23°C
Zítra Neděle - oblacno 22°C
Sobota 15. 6. 2024
Svátek má Vít
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pár zkopal u hlavního nádraží ženu. Přišla o boty, má zraněné oko
K útoku došlo před budovou vestibulu hlavního nádraží v metropoli. Foto: Jan Puci

Pár zkopal u hlavního nádraží ženu. Přišla o boty, má zraněné oko

Pár na konci předešlého pracovního týdne brutálně napadl před vestibulem hlavního nádraží ženu. Po nezbytných úkonech oba útočníci skončili na záchytce. Záchranáři pak zraněnou převezli do nemocnice. O případu, který se udál na konci minulého pracovního týdne, informovala dnes mluvčí městské policie Irena Seifertová.

K rvačce několika osob vyjížděla v pátek hlídka strážníků do Vrchlického sadů, kde na ni již čekal svědek, který útočníky, ženu a muže, popsal.

Operátor kamer pak strážníky navigoval k jejich dohledání. „Napadená měla poraněné oko, proto jí strážníci poskytli prvotní ošetření. Svědek poté strážníkům popsal, jak útočníci do ženy opakovaně kopali, bili jí a nakonec jí sundali boty i ponožky,“ sdělila Seifertová.

U jednatřicetileté ženy a sedmačtyřicetiletého muže provedli strážníci dechové zkoušky, které odhalily pozitivní hodnoty 2,28 a 2,38 promile.

„Hlídka státní policie následně rozhodla o převozu agresorů na záchytku. Napadenou ženu si převzali do péče záchranáři,“ dodala mluvčí. 


Autor: Lucie Rychlá
Další články
Nahoru