dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pár okradl pár za pár. Zloději v komickém ohozu štípli během mžiku kola milencům
Haló, pane! Jen mimochodem, máte špatně nasazenou čepici, a to kolo není vaše! Foto: Policie ČR

Pár okradl pár za pár. Zloději v komickém ohozu štípli během mžiku kola milencům

Policisté z žižkovského oddělení pracují od 16. července na případu krádeže dvou jízdních kol, které uzamkl mladý pár kolem půl osmé večer ke kovové konstrukci ve Slezské ulici, z místa odešel, ovšem partneři po půl hodině o svá kola přišli.

Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy z místa, které zachytily podezřelé osoby při krádeži jízdních kol v hodnotě asi dvacet tisíc korun.

Neznámý muž krátce po dvacáté hodině přišel k pánskému kolu a přestřihl bezpečnostní zámek. „Druhé dámské kolo sice upadlo, ovšem muž nasedl na pánské a odjel. Ležící kolo zvedl ze země druhý muž a během pár vteřin z místa rovněž ujel,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Jak dvojice zlodějů vypadá?

První je ve věku mezi 40 až 45 lety, vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy a světlé pleti. Na hlavě měl černou čepici s kšiltem otočeným dozadu a v ústech měl cigaretu. Oblečený byl do bílého trička s krátkým rukávem, černých krátkých kalhot a na nohou měl bílé sportovní boty značky Adidas.

kradez-kol-zizkov-druhy-podezrely-nahled

Druhý podezřelý

Druhý muž je ve věku mezi 40 až 45 lety, vysoký asi 180 centimetrů, střední postavy. Má tmavé vlasy sčesané dozadu a na očích měl sluneční brýle. Oblečený byl do bílé košile s krátkým rukávem, dlouhých tmavých kalhot, na nohou měl takzvané žabky a přes rameno černou příruční tašku.

„Jakékoliv informace k hledaným mužům, jejich totožnosti, pobytu nebo pohybu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158. Dvojice je podezřelá ze spáchání trestného činu krádeže, za což jí v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouleté vězení,“ požádala veřejnost o pomoc při pátrání policejní mluvčí Jana Rösslerová.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru