Dnes Neděle - oblacno 8°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 21. 4. 2024
Svátek má Alexandra
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Lifestyle / Zdraví

Pánská péče o vousy z kadeřnictví Klier

V dnešní době o sebe muži rádi pečují. Je jim totiž jasné, že upravený vzhled jde ruku v ruce s úspěchem v práci i u žen. Velký trend v pánském stylingu jsou vousy, ať už je to plnovous, knír nebo strniště. A nejde jen o vzhled, ale o celkový zážitek spojený s mužskou elegancí a stylizací. Vsaďte proto u pánské péče o vousy a vlasy na skutečné profesionály z kadeřnictví Klier.

klier-vousy Správná péče o vousy

V Klieru si pánové mohou dopřát střih a finální styling vousů. A aby byl zážitek dokonale relaxační, lze přidat třeba masáž pokožky hlavy.

Odborníci v kadeřnictví Klier vědí, že každý muž je jedinečný. Samozřejmostí je zde proto individuální přístup, kdy střih vousů vyzdvihne osobnost a lichotí tvaru tváře a struktuře vousů.

Na salónech pořídíte také špičkové produkty navržené speciálně pro mužskou pokožku a vousy, od šampónu až po olej na vousy. Klíčová je také péče o pokožku pod vousy. Vybírejte takové produkty, které udrží pokožku zdravou a zabraňují podráždění. 

Fajn tip na domácí péči o vousy je třeba olej na vousy od STMNT, který zkrotí každé vousy a příjemně voní. Obsahuje zvlhčující recepturu s přírodními oleji a je navíc bez silikonů. 

Věděli jste tohle o vousech?

  • Vousy byly vždy symbolem mužské moudrosti, důstojnosti a autority. Dnes jsou výrazem osobního stylu, ať už jsou upraveny do precizního designu, nebo jsou ponechány v přirozené podobě.
  • Rychlost a hustota růstu vousů jsou ovlivněny genetikou, proto mají někteří muži hustší vousy než jiní, a to i přes stejnou péči.
  • Vousy fungují i jako přirozený filtr proti slunečnímu záření. Chrání kůži obličej od škodlivých UV paprsků.
  • Nejdelší plnovous na světě měl více než 5 metrů! 

Zajděte si upravit vousy a vlasy do Klier 7 dní v týdnu

Salóny Klier jsou otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se do nich vůbec objednávat! Najdete je na 33 místech České republiky. I muži ocení dárek ve formě voucheru, který mohou využít na služby a nákup produktů v salónech. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webuwww.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.


Autor: TZ, red

Celostátní kolo Zeměpisné olympiády opět po roce na Albertově

Včera ve 13:09

Ve školním roce 2023/2024 se koná již 26. ročník Zeměpisné olympiády, soutěže pro nadané žáky v zeměpise (geografii). Ve dnech 25. a 26. dubna se pak v prostorách Přírodovědecké fakulty UK na Albertově uskuteční celostátní kolo soutěže, ve kterém se úspěšní řešitelé krajských kol se utkají...

V Praze 4 otevřeli Doupě, klub bude pomáhat dětem a mladistvým

14. dubna 2024 v 08:46

Praha 4 má nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Doupě. Klub s nízkým prahem znamená, že je otevřen dětem a mládeži bez nutnosti udávat jméno, věk, adresu či jiné osobní údaje. Pomáhat bude hlavně dětem a mladistvým, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci nebo jsou takovou situací...

Program Šestka táborová vstoupil do dalšího ročníku

4. dubna 2024 v 09:47

I v letošním roce podpoří Praha 6 rodiny s dětmi v tradičním programu Aktivní město – Šestka táborová. Program byl zahájen 1. dubna. Na prázdninové pobyty dětí ve věku 3 až 18 let na letních táborech, pobytových, příměstských nebo sportovních soustředěních, získají rodiče od radnice městské části...

Diakonie Praha odhaluje životy lidí s autismem

31. března 2024 ve 21:11

Na 2. dubna připadá každoročně Světový den porozumění autismu. Diakonie Praha k této příležitosti spouští osvětovou kampaň o životě lidí s autismem a chováním náročným na péči. Skrze výstavu fotografií a audio příběhy chce přiblížit široké veřejnosti, jak mohou lidé s tímto typem postižení vnímat...

Čapadlo u Hollaru nabídne pivnici, kavárnu, bary i cvičení jógy

29. března 2024 v 06:28

Novým provozovatelem čapadla u Hollaru v Praze 1 je od března Robert Koura, šéfkuchař pražské restaurace U Pinkasů. Zónu kolem čapadla se svým týmem upravil a pokud tomu bude přát počasí, v polovině dubna by ho rád zpřístupnil veřejnosti.

Další články
Nahoru