dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Paní Krnáčová, je to milá holka. Chválili primátorku, přiznala náklonnost k červené hvězdě
Primátorka se netají tím, že mužským kolektivním sportům moc nerozumí, nicméně o sobě tvrdí, že je fanynka. Zde pózuje s trofejí pro hokejové mistry světa. Foto: MHMP

Paní Krnáčová, je to milá holka. Chválili primátorku, přiznala náklonnost k červené hvězdě

Fotbalisté Slavie převzali z rukou primátorky Adriany Krnáčové Klíč města Prahy za vítězství 1:0 v zářijovém ligovém derby nad Spartou. Červenobílí získali tuto putovní trofej poprvé od zavedení tradice na jaře 2013 a věří, že ji budou mít v držení co nejdéle.

„Jsem ráda, že mohu předat Klíč města Prahy sedmnáctinásobnému mistrovi ligy, který je mému srdci přece jen trošku bližší než soupeř," řekla s úsměvem slávistům Krnáčová v Brožíkově síni Staroměstské radnice.

Vršovický klub při slavnostním aktu zastupovali generální ředitel David Trunda, trenér Dušan Uhrin a hráči Milan Škoda, Jaromír Zmrhal a Tomáš Souček. Všichni se zapsali do pamětní knihy a pak s primátorkou chvíli debatovali. Došlo samozřejmě i na fotbal a Krnáčová ráda přijala pozvání k návštěvě některého ze zápasů Slavie.

Červenobílí si na Staroměstské radnici vychutnávali dozvuky vítězného derby. Spartu porazili po třech letech a drží se v ligové tabulce na pátém místě. Klíč budou mít v držení minimálně do jarního derby na Spartě.

„Pro nás hlavně nejvíc znamená ten samotný zápas a pak následuje tohle ocenění. Paní primátorka na mě udělala hezký dojem, je to milá dáma. Je to i trošku zavazující v tom, že tady nechceme být jen dneska. Věřím, že tu budeme i za půl roku, prostě častěji než do téhle doby," uvedl útočník Škoda.

„Pro nás to znamená hodně. Je to výzva k dalším dobrým výkonům a samozřejmě chceme, aby ten klíč zůstal u nás. Derby na Spartě je pro nás velká výzva a uděláme vše pro to, abychom se tady viděli víckrát," doplnil trenér Uhrin.


Další články
Nahoru