dnes
Středa - jasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Pražské krimi

Pane, máte to v tomto věku zapotřebí? Starší muž si utrhl v centru Prahy pořádnou ostudu

Jednašedesátiletý muž močil na veřejnosti. Ke zjištění totožnosti musel být předveden na policejní služebnu. Pokutu odmítl na místě uhradit, případem se proto dále zabývá správní orgán.

V rámci běžné hlídkové činnosti si strážníci v ve středu dopoledne všimli v ulici Na Příkopech muže, který ležel na boku na jednom z obložení květináčů a močil na chodník. Hlídka ho proto vyzvala k předložení dokladů, což muž odmítl, proto byl ke zjištění totožnosti předveden na služebnu Policie ČR. Jednašedesátiletý muž odmítl přestupek na místě řešit sankcí v příkazním řízení, přestupek byl tedy oznámen správnímu orgánu k dořešení.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru