dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražská doprava

Palmovka – Dělnická: Obousměrné přerušení provozu tramvají

Každou noc, od noci z neděle 13. března na pondělí 14. března do noci ze čtvrtka 17. března na pátek 18. března (vždy od 20:00 hod. do 4:30 hod.), je obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Palmovka – Dělnická.

Změny tras tramvajových linek:

Linka č. 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Dělnická odkloněna přes zastávky Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice na Výstaviště Holešovice, kde je ukončena. Ve směru od Spojovací je v oblasti Palmovky ukončena v zastávce Palmovka v ulici Na Žertvách, odkud dále pokračuje jako linka č. 25 směr Lehovec.

Linka č. 3 je ve směru od Modřan ukončena v zastávce Bílá labuť. Linka č. 12 je ve směru od Barrandova ukončena v zastávce Dělnická, odkud dále pokračuje jako linka č. 25 směr Vypich.

Linka č. 25 je ve směru od Lehovce ukončena v zastávce Palmovka v ulici Na Žertvách, odkud dále pokračuje jako linka č. 1 směr Spojovací. Ve směru od Vypichu je ukončena v zastávce Dělnická, odkud dále pokračuje jako linka č. 12 směr Sídliště Barrandov.

Linka č. 52 je ve směru od Modřan ze zastávky Dělnická odkloněna přes zastávky Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice na Výstaviště Holešovice, kde je ukončena. Ve směru od Lehovce je zkrácena do zastávky Palmovka.

Linka č. 54 je ve směru od Barrandova ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Vltavská, Dělnická, Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice na Výstaviště Holešovice, kde je ukončena. Ve směru od Lehovce je zkrácena do zastávky Palmovka.

V trase Palmovka – Maniny – Dělnická je zavedena náhradní autobusová doprava X1.


Praha uspěla ve sporu s řidičem UBERu. Podle soudu se jedná o taxislužbu

8. listopadu 2017 v 18:30

Nejvyšší správní soud zrušil verdikt městského soudu v kauze řidiče využívajícího aplikaci UberPop. Řidič město žaloval kvůli tomu, že nesouhlasil s pokutou od magistrátu. Nejvyšší správní soud tak svým rozhodnutím potvrdil, že UBER má být posuzován jako klasická...

Další články
Nahoru