dnes
Středa - skorojasno
4°C
zítra
Čtvrtek - jasno
2°C
pozítří
Pátek - jasno
1°C
Pražská kultura

Palác knih Luxor zve na křty

V říjnu se v Paláci knih sejdou se čtenáři takové osobnosti, jako jsou Zdeněk Kukal, Václav Větvička, Chuck Palahniuk nebo Zbigniew Czendlik.

3. října od 17:00 hodin: Křest knihy Blanky Řezníčkové Jednou úžasnou cestou okolo Islandu. Knihu pokřtí známý oceánolog, geolog a oceánograf Zdeněk Kukal a moderátor Honza Musil.
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

4. října od 18:00 hodin: Křest společné knihy novináře a autora úspěšné knihy Enter, mami Martina Moravce a úspěšného badmintonisty Petra Koukala Petr Koukal – JSEM.
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

5. října od 17:00 hodin: Slavnostní uvedení knihy známého botanika Václava Větvičky Vlastivěda krajiny mého srdce za účasti významných hostů.
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

10. října od 15:30 hodin: Autogramiáda významného amerického spisovatele Chucka Palahniuka, autora bestsellerů Klub rváčů, Snuff, Tvé překrásné já, Prokletí a mnoha dalších.
Knihy si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

12. října od 17:00 hodin: Autogramiáda velmi úspěšných českých blogerek Lucie a Nicol Ehrenbergerových u příležitosti vydání jejich motivačního diáře A Cup of Style 2017.  
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

13. října od 16:00 hodin: Křest knihy legendy české folkové scény a autora nesmrtelné hymny Rosa na kolejích Wabiho Daňka Neublížit (… a neposrat se).
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

17. října od 17:00 hodin: Křest knihy Bohuslavy Holubové a Jana Ondera StarDance …když hvězdy tančí za účasti některých hvězd této úspěšné TV taneční soutěže.    
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

18. října od 17:00 hodin: Křest knihy známého římskokatolického kněze Zbigniewa Czendlika Postel, hospoda, kostel za účasti významných hostů.
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

20. října od 16:00 hodin:
Křest knihy Pavla Bára Hudební divadlo Karlín – Od varieté k muzikálu za účasti herců této významné muzikálové a operetní scény v Praze.
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

24. října od 16:00 hodin:
Křest knihy spolupracovníka Zpravodajské správy Československé republiky Olina Jurmana Dvojitý agent – Utajená zákulisí špionáže. Hosté: Hynek Kmoníček, Lucie Gelemová a Felix Slováček.  
Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

 
 
 
 
27. října od 17:00 hodin:
Autogramiáda světové proslulého autora dobře známého titulu Kvítek bílý a kvítek karmínový Michela Fabera u příležitosti vydání jeho nové knihy Kniha zvláštních nových věcí. Knihu si můžete prohlédnout a objednat ZDE.
http://knihy.prazskypatriot.cz/p/kniha-zvlastnich-novych-veci/


The Tap Tap v muzeu / Příběh super kapely

Dnes v 07:44

V domě U Zlatého prstenu začne výstava The Tap Tap v muzeu / Příběh super kapely, která se pro veřejnost otevře dnes a bude k vidění až do 23. března 2019. Netradičně pojatá výstava vypráví příběh kapely – bývalých studentů a žáků Jedličkova ústavu. Muzikanti a kapelník Šimon Ornest jsou ztvárněni...

Tóny Vinohrad letos naposledy rozezní Grébovku

10. prosince 2018 v 15:01

Tóny Vinohrad 2018, cyklus komorní hudby, který připravuje pro zájemce zdarma radnice druhé městské části, zve na poslední letošní koncert. Naposledy se do Gröbeho vily v Havlíčkových sadech podíváte 12. prosince v 18 hodin, kdy se můžete zaposlouchat pásma vánočních koled a...

Jáchym Topol představí knižní rozhovor s Ladislavem Heryánem

9. prosince 2018 v 18:10

Knižní rozhovor nazvaný U Božího mlýna bude představen 18. prosince od 19 hodin v Knihovně Václava Havla v Ostrovní ulici 13, Praha 1. Ladislav Heryán je populární katolický kněz, který miluje bibli i rockovou hudbu. Málokdo dokáže přiblížit dnešním lidem prastaré kouzlo Vánoc...

Čtení z textů Václava Havla v divadle

8. prosince 2018 v 09:27

V úterý 18. prosince uběhne sedm let od smrti Václava Havla. Od 17 do 21 hodin bude v divadle Alfred ve dvoře probíhat pátý ročník „Čtení z Havla“. Akci organizátoři plánují především jako klidné zastavení nad myšlenkovou i politickou alternativou, kterou texty představují. Pozváni jsou všichni,...

Zlatá Praha. Výstava v muzeu na Florenci

5. prosince 2018 v 17:10

V budově muzea na Florenci najdete od dnešního dne výstavu Zlatá Praha. Prostřednictvím dobových vyobrazení z časopisů Zlatá Praha, Světozor a Květy představí originální výstava návštěvníkům období šedesátých až osmdesátých let 19. století v Praze, a to s důrazem na urbanistický, architektonický...

Fabrice Midal: Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou

3. prosince 2018 ve 14:11

Máte dojem, že se obětujete pro druhé. Máte pocit, že vás druzí využívají a nechovají se k vám hezky. Jste na pokraji vyhoření, ale netroufáte si říkat ne.

Vernisáž obrazů v Galerii Bijoux Nemesis

3. prosince 2018 v 11:18

Vladimíra Prošková a Galerie Bijoux Nemesis zvou na vernisáž a výstavu – Anaviga Art, od krajiny k abstrakci. Obrazy, které uvidíte, jsou průřezem autorčiny dvouleté tvorby.

Výprava po stopách českého mincovnictví

3. prosince 2018 v 08:23

Jak se vyrábějí české mince? Proč je Česká mincovna právě v Jablonci? Kdo je otcem naší měny? Co jste si za jednu korunu mohli koupit za tatíčka Masaryka a co si za ni pořídíte dnes? Čím platili naši předkové před tisíci lety? A čím budou jednou platit naše děti? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte...

Severský filmový čtvrtek: Gnarr aneb Politika je legrace

3. prosince 2018 v 08:17

Islandský herec a komik Jón Gnarr je i za hranicemi své vlasti známý tím, že si dělá legraci ze  všeho – politiku nevyjímaje. Severské filmové čtvrtky nyní uvedou originální islandský dokument, který mapuje Gnarrův zatím asi největší „vtip“ – jeho úspěšnou kandidaturu na starostu...

Další články
Nahoru