dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Dětská PrahaPražský život

Palác knih Luxor slaví 13 let od svého otevření

Odpoledne bude patřit zábavě a setkání se zajímavými osobnostmi literárního a kulturního života. Představí se Nadace Terezy Maxové, hostem bude ambasadorka projektu Renata Langmannová.

Představit své knihy o etiketě přijde bývalý poradce prezidenta Václava Havla, pan Ladislav Špaček. Vzácným hostem bude i spisovatel a básník Jiří Žáček, jemuž v těchto dnech vychází u příležitosti významného životního jubilea kniha Sonety, kterou mu pokřtí psychiatr Jan Cimický.

Slavnostně bude do života uvedena tajemstvím obestřená kniha Mysterium tremendum, kterou její autor po dopsání zabalil do vlastní kůže a zemřel. Knihu představí režisér a herec Ondřej Sokol.

Oblíbený režisér Zdeněk Troška představí knihu ze života našeho nejvýznamnějšího státníka Karla IV. Císař a císařovna za účasti autora Josefa Bernarda Prokopa.  

Celé odpoledne se lze těšit také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Malování na obličej, líčení a poradenství s kosmetickou značkou Yves Rocher, prezentace Star Wars produktů s Presco Group za účasti kostýmové skupiny Rebel Legion – Lion Base, která je součástí mezinárodní Star Wars kostýmové organizace, malování antistresových omalovánek s možností vyhrát balíček knih s touto tématikou či soutěže o knihy, dárkové poukázky Neoluxor či vstupenky do kina Lucerna Praha.    

Po celý den bude probíhat velká soutěž o knihy za 13 000 korun dle výběru výherce či výherkyně.


Další články
Nahoru