dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C

Palác knih Luxor bude v květnu křtít

Ve čtvrtek 2. května od 16:00 hodin pokřtí Magda Reifová a Hana Navarová knihu Jana Vodňanského a Ladislavy Pechové Jan Vodňanský dětem. Uvede Hanka Koutná. 6. května v pondělí je připraven od 16:00 hodin křest knihy spisovatelky Jany Benkové Máš, cos chtěl, miláčku! spojený s autogramiádou. Knihu pokřtí Helena Vondráčková a Martin Michal. 9. května ve čtvrtek od 16:00 hodin se koná slavnostní uvedení DVD Bídníci, muzikálového fenoménu a hvězdně obsazeného oscarového hitu. DVD představí a následné autogramiády se zúčastní muzikáloví herci Marián Vojtko, Michael Foret a Tereza Mátlová. V pondělí 13. května od 16:00 hodin se koná křest knihy Vratislava Ebra Jaroslav Seifert v mozaice postřehů z pera jeho přátel. Knihu pokřtí Gabriela Vránová, Libuše Švormová, Josef Velčovský, Jiří Žáček a František Novotný. O den později od 17:00 hodin můžete pokřtít s Blankou Lednickou, autorkou, úspěšnou knihu Sestavte si rodokmen – pátráme po svých předcích. Autogramiáda oblíbeného a světově proslulého spisovatele Roberta Fulghuma u příležitosti vydání jeho nové knihy Vzpomínky na jedno dobrodružství se koná 15. května od 17:00 hodin. Herec Jaroslav Dušek pokřtí publikaci Hany Kahleové a Terezie Pelikánové Vegetariánská strava v léčbě diabetu za účasti významných lékařských kapacit. Ve čtvrtek 16. 5. od 17:00 hodin. Dětskou knihu Michala Čagánka Malá pokřtí herci Eva Hrušková a Jan Přeučil 20. 5. v pondělí od 16:00 hodin. Křest životopisné knihy Petry Braunové o herečce Nině Divíškové NINA spojený s autogramiádou je připraven na 22. května od 17. hodin. Knihu za účasti obou dam představí a pokřtí herečka Jitka Smutná. V pondělí 27. května se Hanka Koutná ujme křtu knihy Ondřeje Hejmy Americký blues, po němž bude následovat autogramiáda. O den později v 17 hodin proběhne křest knihy autorů Petra Kovaříka a Blanky Frajerové Putování s knihou spojený s autogramiádou. Hosté – Eva Pilarová a Jiří Šlupka Svěrák.

Adventní zpívání na Kozím plácku

Včera v 09:01

Praha 1 a radní pro oblast školství a spolků Eva Špačková zvou na Adventní zpívání na Kozím plácku ve čtvrtek 14. prosince od 17 hodin.

Praha 1: Přijďte si zabruslit na Ovocný trh

Včera v 08:47

Kluziště pro veřejnost se jako každý rok bezplatně otevřelo na pěší zóně na Ovocném trhu.

Umprum SHOP 2017

Včera v 08:35

Od 13. do 17. prosince se na náměstí Jana Palacha koná unikátní předvánoční akce, na které si můžete zakoupit originální dárky z dílen studentů a absolventů UMPRUM.

Při požáru rodinného domu v Praze 12 zemřela kočička

Včera v 08:16

Dnes ráno v 5 hodin zasahovali hasiči z Modřan, Krče a Radotína u požáru rodinného domu v ulici Na Šabatce v Praze 12. Hasiči pracovali v dýchací technice, plameny zničily veškeré vybavení v domě v prvním nadzemním podlaží a částečně se rozšířily i do druhého podlaží. Při požáru...

Praha 1: Oceněné osobnosti městské části uvidíte na výstavě

Včera v 07:55

Radnice Prahy 1 oceňuje osobnosti, které svou činností přispívají k českému uměleckému i vědeckému dědictví.

Praha 6: Ve čtvrtek začínají Vánoce na Náměstíčku

Včera v 07:30

Od 14. prosince najdete na Náměstíčku stánky s vánoční tematikou, dětské dílničky a celou řadu koncertů. 

Praha 3: Vánoční zvyky a tradice

9. prosince 2017 v 19:57

Koncertní program v dobových kostýmech s průvodním slovem určený pro rodiče s dětmi, na kterém vystoupí Smíšený sbor Josefa Vycpálka a sólisté za doprovodu varhan.

Praha 1: Večer plný zábavy a inspirace

9. prosince 2017 v 17:28

Christmans talkshov vznikne, když se dají dohromady dvě akce pro obyvatele Prahy 1. Čaj o sedmé a Vostrý kafe.

Farmářské produkty, vánoční sortiment, oslava Silvestra. Poslední letošní trhy na Náplavce

9. prosince 2017 v 11:32

Během adventních sobot 9. 12., 16. 12., 23. 12. zde najdete kromě klasického farmářského tržiště i dárky od českých designérů a tvůrců, kosmetiku a vánoční dekorace.

Zesílí policejní bezpečnostní opatření. U bankovních a obchodních domů

9. prosince 2017 v 09:09

Před letošními vánočními svátky zesílí Pražská policie bezpečnostní opatření týkající se bankovních domů, ale nejen jich.

Další krátké zprávy
Nahoru