dnes
Neděle - jasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
5°C
Padesátý ročník Porty: Oslava v Lesním divadle
Řevnice hostí padesátý ročník Porty. Foto: porta-festival.cz

Padesátý ročník Porty: Oslava v Lesním divadle

Finále padesátého ročníku interpretační soutěže se koná 24.-26. června v Lesním divadle v Řevnicích. Celá letošní Porta proběhne ve znamení hvězd, které utvářely její historii ale především naší folk a country scény. Diváci se tak mohou těšit na pestrý program, který startuje již v pátek 24. června v 17 hodin.

Mezi vystoupením mnoha dnes již slavných vítězů z celé historie Porty dojde v Řevnicích k hudebnímu souboji finalistů i semifinalistů. Odborná porota pak rozhodne o tom, kdo přibude do síně vítězů nejstaršího open festivalu v České republice.

Hosty Porty 2016 budou: Spirituál kvintet, Robert Křesťan, Kamelot, Wabi Daněk, COP, Jaroslav Samson Lenk, Pavel Žalman Lohonka, Fešáci, Zelenáči, Nezmaři, Pacifik, Taxmeni, New Rangers, Epydemye, Marien, Jak je neznáte, AG Flek, Nová sekce, Trapas, Vojta Kiďák Tomáško, Přístav, Přelet M. S., Martin Rous, Švédova trojka, Lístek či Scarabeus.

Spirituál Kvintet vystoupí na Portě v Řevnicích již potřetí a jistě to bude opět krásný zážitek, kterým vyvrcholí oslava 50. jubilejního ročníku Porty.

porta-2016-nahled


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru