Dnes Čtvrtek - jasno 26°C
Zítra Pátek - polojasno 25°C
Čtvrtek 11. 8. 2022
Svátek má Zuzana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pád muže do kolejiště ve stanici Florenc přerušil provoz metra na lince C
Foto: MHMP

Pád muže do kolejiště ve stanici Florenc přerušil provoz metra na lince C

Zhruba na čtvrt hodiny přerušil dnes ráno pád mladíka do kolejiště ve stanici metra Florenc provoz na části linky C.

„Ve stanici metra Florenc došlo k pádu dvacetiletého muže do kolejiště metra. Na pomoc mu vyjela lékařská i záchranářská posádka,“ uvedla pražská záchranka na twitteru.

Cestující naštěstí nebyl soupravou sražen a byl rychle vyproštěn. Utrpěl úraz ruky a po zajištění byl transportován do nemocnice na Bulovce.

Po dobu zásahu záchranářů a hasičů byl od 6:15 do 6:30 hodin zastaven provoz metra mezi stanicemi Pražského povstání a Nádraží Holešovice.


Autor: puc

Praha 5 poskytne hlavnímu městu pozemek potřebný pro smíchovský terminál

6. srpna 2022 v 17:58

Praha 5 poskytne hlavnímu městu pozemek za účelem realizace „Terminálu Smíchov“, na němž bude po celý rok 2024 zřízeno stanoviště pro stavbu. O rozhodnutí městské části informovala její mluvčí Lenka Abessi.  

Praha 1 je podle Hlídače státu nejlépe hospodařící městská část

5. srpna 2022 v 07:53

První městská část má podle Hlídače státu nejlépe hospodařící radnici v celé Praze. Zároveň je zde také nejnižší riziko korupce.

Zákaznické centrum PVK se vrací do Dykovy ulice

3. srpna 2022 ve 21:09

Zákaznické centrum Pražských vodovodů a kanalizací se vrací a od pondělí 8. srpna bude opět fungovat v Dykově ulici na pražských Vinohradech.

Hlasujte online v soutěži Adapterra

3. srpna 2022 v 10:37

Klimatická změna s sebou přináší mnoho změn i nepříznivých dopadů. Opatření, jak se vypořádat s přehříváním měst, přívalovými srážkami či suchem v krajině v Česku znatelně přibývá. Celostátní soutěž Adapterra Awards každoročně prezentuje a oceňuje nejlepší...

Směna pozemků umožní vybudování spojení mezi Barrandovem a Slivencem

3. srpna 2022 v 09:59

Praha 5 připravuje směnu pozemků v lokalitě ulice Wassermanova se soukromým investorem. To umožní vybudování nového chodníku a spojení se Slivencem přes ulici K Barrandovu.

Další články
Nahoru