Dnes Sobota - obcasny-dest 26°C
Zítra Neděle - oblacno 28°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pád muže do kolejiště ve stanici Florenc přerušil provoz metra na lince C
Foto: MHMP

Pád muže do kolejiště ve stanici Florenc přerušil provoz metra na lince C

Zhruba na čtvrt hodiny přerušil dnes ráno pád mladíka do kolejiště ve stanici metra Florenc provoz na části linky C.

„Ve stanici metra Florenc došlo k pádu dvacetiletého muže do kolejiště metra. Na pomoc mu vyjela lékařská i záchranářská posádka,“ uvedla pražská záchranka na twitteru.

Cestující naštěstí nebyl soupravou sražen a byl rychle vyproštěn. Utrpěl úraz ruky a po zajištění byl transportován do nemocnice na Bulovce.

Po dobu zásahu záchranářů a hasičů byl od 6:15 do 6:30 hodin zastaven provoz metra mezi stanicemi Pražského povstání a Nádraží Holešovice.


Autor: puc

Praha 9: Vyplnění dotazníku do 15. července

Včera v 16:08

Až do pondělí 15. července zve Praha 9 k elektronickému vyplnění dotazníku, jehož cílem je poskytnout prostor k vyjádření představ obyvatel městské části o rozvoji vstupního prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Včera v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Včera v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Včera v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Další články
Nahoru