dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Pacifikovali agresivního taxikáře, najednou je obestoupila jeho patnáctičlenná rodina

V pátek v podvečer bylo strážníkům z Prahy 5 telefonicky oznámeno, že v ulicích Nádražní a Na Bělidle stojí automobily, které parkují v rozporu se zákonem. Jeden z taxíků stál zaparkovaný tak, že bránil ostatním řidičům vyjet z míst, kde je stání povoleno.

Strážníci po chvíli nalezli taxikáře, který stál opodál, a vyzvali ho, aby odjel a neblokoval ostatní auta. Slíbil, že ihned přeparkuje. Když se však hlídka po půl hodině vrátila na místo, taxík stále překážel ostatním.

Proto strážníci opětovně vyhledali taxikáře s tím, že ho vyzvali k předložení průkazu totožnosti a podání vysvětlení. Muž však odvětil, že žádné doklady nepředloží. Následně začal hlídce slovně vyhrožovat a také ji urážet.

„Strážníci po opětovných a marných výzvách museli muži přiložit pouta, protože chtěl nastoupit do vozidla a z místa ujet. Při tomto zákroku se kolem hlídky seběhla skupinka asi 15 lidí většinou rodinných příslušníků taxikáře. Ti strážníky obstoupili a snažili se jim bránit v řešení celé situace,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Proto si hlídka přivolala na pomoc posily včetně Policie ČR. Po jejich příjezdu se situace zklidnila a taxikář byl předveden na služebnu ke zjištění totožnosti a podání vysvětlení. Celá věc byla předána k dořešení správnímu orgánu příslušné městské části.        


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru