dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pachatel krčského znásilnění znovu zaútočil. Během hodiny na dvě ženy
Identikit násilníka (výřez), který minulou středu znásilnil ženu v Krči. Stejný pachatel má asi na svědomí i útoky v noci na dnešek. Zdroj: Policie ČR

Pachatel krčského znásilnění znovu zaútočil. Během hodiny na dvě ženy

Dvě ženy se v noci na dnešek ubránily znásilnění v Praze 4. Policisté vyšetřují případy jako pokusy o znásilnění. Domnívají se, že se s největší pravděpodobností jedná o stejného pachatele, který je podezřelý ze spáchání brutálního znásilnění v Krči z minulé středy.

Detektivové i nadále prosí širokou veřejnost o pomoc při pátrání po násilníkovi. Jakékoliv informace k jeho osobě, nebo místu pobytu, či pohybu mohou pozorní občané policistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.

První napadení se stalo krátce před půlnocí ve Štúrově ulici, podruhé muž zaútočil přibližně o 45 minut později v Otradovické ulici.

Před týdnem útočník přepadl devětadvacetiletou ženu v podchodu pod Vídeňskou ulicí směrem k Thomayerově nemocnici, položil jí ruku na krk a druhou rukou neznámý předmět k hlavě. Poté ji znásilnil u areálu školy a školky Klárova ústavu.

O přepadení 17. prosince jsme informovali zde.

Muži je kolem pětadvaceti let, je vysoký zhruba 170 centimetrů, hovoří česky, zřejmě s ukrajinským přízvukem.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru