dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Otevřete oči a nastražte uši. Projdete se lesem v Edenu a můžete soutěžit

Otevřete oči a nastražte uši. Projdete se lesem v Edenu a můžete soutěžit

Nová expozice Lesní království v Nákupním centru Eden zve děti do přírody. Uvidí autentické preparáty zvířat z českého lesa a mohou naslouchat i lesním zvukům a hlasům.

V sobotu 13. a 27. února bude v centru probíhat doprovodný program výstavy v podobě dílen, kdy si děti, ale i dospělí, budou moci vyzkoušet svou znalost naší přírody, vyrobit si zvířecí masky, založit si herbář nebo si nechat na obličej namalovat své oblíbené lesní zvíře.

Těšit se můžete také na speciální jelení kvíz či soutěžní křížovku.

stopy-zvere-ilustracni-foto-lesni-kralovstvi-nahled Každé ze zvířat má vytvořen svůj jedinečný QR kód, který se po načtení změní v malou příručku o zvířeti včetně možnosti přehrát si zvuk konkrétního zvířete či ptáka.

 

Dětské lesní workshopy se konají od 14 do 17 hodin v sobotu 13. února a 27. února, kdy dojde k vyhlášení výsledků soutěže.

Výstava Lesní království nabízí dětem netradiční a především blízký pohled na život v českém lese. Doprovodné texty na stanovištích vypráví o zajímavostech a výjimečnostech jednotlivých zvířat, nejsou jen strohým konstatováním, kde žijí a čím se živí.

Poznejte český les zblízka! Výstava Lesní království poučí i pobaví

Více o výstavě ZDE.

NC Eden, U Slavie 1527, Praha 10.

 


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru