dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Ostudné chování cyklisty: Hochu, v takovém stavu by to chtělo projevit vděčnost. A ne...

V úterý večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Záhonech je zraněný opilý cyklista. Na místě nalezli mladého muže, který měl zakrvácený obličej. To si prý způsobil sám pádem z kola.

Hlídka proto na místo přivolala dopravní policii a záchranku. Když se pak zdravotníci pokusili ošetřit mužovo zranění, začal být agresivní a několikrát se pokusil záchranáře napadnout.

Hlídka mu v tom zabránila. Jednatřicetiletý cyklista byl poté za asistence strážníků převezen k ošetření do nemocnice. Protože se i tam choval agresivně a opakovaně se pokusil z místa odejít, nakonec byl převezen speciálním autem na záchytku. Nadýchal více než dvě a půl promile alkoholu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru