dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Ostuda „měšťáků“: Několik strážníků falšovalo parkovací karty
Pracuj pro metropoli, nebo spíš pro sebe? Foto: archiv

Ostuda „měšťáků“: Několik strážníků falšovalo parkovací karty

Pražská městská policie propustila tři strážníky. Podezírá je z nelegální výroby a prodeje parkovacích karet. Už v září opustil řady městské policie strážník, který měl v desítkách případů zpronevěřit část pokut.

„Jedná se o další část opatření směřujících k očistě městské policie od zaměstnanců, kteří špiní její pověst. Tito lidé nemají v našich řadách co pohledávat. Chci tímto vyslat jasný signál jak zaměstnancům, tak veřejnosti, že takové jednání a chování je pro mě absolutně nepřípustné," řekl ředitel.

Propuštění strážníci údajně od loňského roku distribuovali parkovací karty, na základě kterých řidiči neoprávněně parkovali v zónách placeného stání.
Na podezřelé jednání upozornili ostatní strážníci. Vedení městské policie proto zahájilo kontrolu všech obvodních ředitelství, které na parkování dohlíží. Pochybení odhalilo na pracovišti v Praze 2.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru