dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Osobní dopis starostky Prahy 6 náčelníkovi generálního štábu
Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6. Foto: archiv

Osobní dopis starostky Prahy 6 náčelníkovi generálního štábu

Osobní dopis Marie Kousalíkové, starostky městské části Praha 6 Ing. Petru Pavlovli, M. A., armádnímu generálovi – náčelníkovi generálního štábu Armády ČR.

Vážený pane armádní generále,

úterní zpráva o útoku atentátníka v Afghánistánu na české vojáky – účastníky mise ISAF, hluboce zasáhla celou zemi. Městská část Praha 6 je sídlem Generálního štábu Armády České republiky, dovolte mi proto vyjádřit jeho prostřednictvím upřímnou soustrast rodinám obětí.

Ztráta čtyř mladých lidských životů je tragédie, se kterou se bude Armáda České republiky a zvláště pak rodiny obětí jen velmi těžko vyrovnávat.

Terorismus je jeden z nejhrůznějších a nejodpornějších projevů lidské povahy, slabosti a záludnosti. Jisté je, že boj proti terorismu není nikdy zbytečný. Nasazení českých vojáků v mezinárodním boji proti terorismu si velmi vážím a věřím, že ti, kteří se terorismu propůjčují, budou potrestáni.

Marie Kousalíková
starostka městské části Praha 6


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru