dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský život

Osmičkové chodníky prokouknou, problematické úseky volejte místostarostovi na mobil

Během října a listopadu tohoto roku proběhne dosud nejrozsáhlejší oprava chodníků v rámci celé Prahy 8. Proběhne rekonstrukce celkem 22 chodníků v úhrnné hodnotě bezmála 20 779 077 korun bez DPH.

Opraveny budou libeňské chodníky v ulicích: Primátorská, Na Korábě, Vosmíkových, Na Dědince, Na Košince, S.K.Neumanna, Štěpničná, Společná a Bedřichovská.

V Kobylisích v ulicích: Horňátecká, Na přesypu, Čimická, Třeboradická, Veleňská, Větrušická, Klecanská, Šiškova, Jelínkova, Formánkova, Veltěžská a Šimůnkova.

Místostarosta Prahy 8 Michal Švarc uvedl: „Máme radost, že se podaří dokončit letošní chodníkový program i přes obrovské množství jiných rekonstrukcí a oprav povrchu komunikací po celé Praze. Věřím, že se nám podařilo uspokojit většinu žadatelů z řad občanů, kteří zareagovali na naši výzvu o upozornění na problematické úseky. Ty, kteří tak do dnešního dne neučinili, či nenašli v seznamu tu „svou“ ulici, prosím, aby svůj tip poslali a sdělili na můj e-mail: michal.svarc@praha8.cz či zavolali na můj mobil 606035260."


Další články
Nahoru