dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Zpravodajství

„Osmička“ podporuje umění, připravila jubilejní X. ročník Salonu výtvarníků

Radnice Prahy 8 připravuje na podzim další krátkodobou výstavu Salon výtvarníků, na níž se se svými díly mohou prezentovat nejen amatérští výtvarníci.

„Vystavená díla nejsou omezena tématy ani použitou technikou, výjimkou jsou jen videoprojekce. Díla budeme přebírat na přelomu září a října,“ říká zástupkyně starosty Vladimíra Ludková a dodává: „Salon má čím dál větší úspěch, a to jak mezi vystavovateli, tak mezi návštěvníky.“

Salónu se v posledních letech účastní více jak stovka vystavovatelů, přičemž každý zde prezentuje tři až osm děl. Příjem exponátů bude probíhat od 29. září do 3. října, samotná výstava proběhne od 11. října do 2. listopadu v Grabově vile, Na Košince 1.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru