dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Osmadvacetiletý mladík je devět dní nezvěstný. Kriminalisté po něm pátrají

Kriminalisté prvního policejního obvodu pátrají od pondělí 17. 2. 2014 po osmadvacetiletém Ondřeji Uherovi.

Pohřešovaný byl naposledy prokazatelně spatřen dne 16. 2. 2014 v 05:00 hodin v klubu Zlatý Strom, kde popíjel s přáteli. Konkrétně měl po nějakou dobu komunikovat s mužem, který měl dlouhé zrzavé vlasy. Následně odešel a od té doby je nekontaktní.

pohresovany-ondrej-pokorny-nahled Osmadvacetiletý mladík je 180 centimetrů vysoký, střední postavy. Má hnědočerné rovné krátce střižené vlasy, které si češe dopředu, kolébavou chůzi a velikost bot číslo 43. V době odchodu z domova na sobě měl modrou mikinu s kapucí, zelené triko s nápisem „Jameson“, tmavou bundu a modré džíny. U sebe by měl mít občanský průkaz, platební kartu a mobilní telefon. Pohřešovaný hovoří anglicky a francouzsky.

Policie touto cestou žádá širokou veřejnost o poskytnutí jakýchkoli informací, které by vedly k vypátrání pohybu nebo pobytu hledaného. Informace přijmou operátoři bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv služebně PČR.

 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru