dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Osm kilometrů mezi motolskými jamkami
Třetí ročník Běhu přes motolské jamky v neděli 2. listopadu. Foto: sportgroup.cz

Osm kilometrů mezi motolskými jamkami

9×9 = 8 km! Devět jamek má druhé nejstarší golfové hřiště v zemi, v Praze-Motole. To je devět důvodů, proč byste neměli chybět na startu již třetího ročníku Běhu přes motolské jamky, závěrečného podniku Salomon Trail Running Cupu. Už tuto neděli 2. listopadu.

Čeká vás unikátní trať jako v krosovém ráji někde na Britských ostrovech. Hebká, krátce střižená travička se třemi výběhy. Ale k tomu i drsný trailový seběh sousedním lesíkem. Jeden okruh měří 2 km. Snadno zaparkujete, můžete dojet i autobusem či tramvají.

motol-beh1-nahled Na stejné startovní čáře se můžete potkat s nejlepšími českými běžci. Přijede třeba Milan Kocourek, Robert Krupička, Jiří Homoláč, Vít Pavlišta, Jakub Holuša, Pavla Schorná, Lenka Masná, Kamila Gregorová, a další. Všichni se s vámi rádi rozdělí o své zkušenosti a zážitky. Hokej s Jágrem si jen tak nezahrajete.

Sportovní neděle je pro celou rodinu. Závodí děti od nejnižších věkových kategorií až po veterány bez rozdílu věku. Dospělým se nabízejí dva druhy tratí, kratší hobby 4 km a delší 8 km. Takže můžete opravdu celou rodinu od kmetů až po robátka. A utužovat atmosféru můžete mezi běhy v klubové restauraci.

Závody Salomon Trail Running Cupu drží startovné stále na symbolické hodnotě (150 Kč předem, 200 Kč na místě). Mládež od dětí až po dorost závodí zdarma. Na rozdíl od řady dalších podniků, které nabízejí srovnatelný, nebo i menší pořadatelský servis za ceny od 500 Kč i mnohem vyšší.

Titulární partner značka Salomon a jí spřátelené Suunto nabízejí v místě slevy 25% a 20% na veškerý materiál. A pokud byste snad netrefili velikost bot, číslo oblečení nebo barvu hodinek, můžete si s poukázkou zajít do kamenných prodejen.

Přímo na místě si můžete zkusit řídit nové Volkswageny včetně Amaroku od Porsche Praha. Šťastný výherce z tomboly získá zapůjčený vůz s plnou nádrží na celý víkend.

Den před startem, tedy v sobotu od 9 do 18 hodin, si můžete vyzvednout startovní balíček na festivalu Obzory na Filozofické fakultě v Praze (náměstí Jana Palacha 2, přímo na metru Staroměstská).  Získáte o 90 Kč zvýhodněný vstup na zajímavou akci a zároveň ušetříte tlačenice před startem sobě, pořadatelům i ostatním běžcům. A navíc dostanete slevu 50 Kč na startovném na závod jako předem přihlášený účastník.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru