dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Oslovil je řidič terénního auta, hyena v červených montérkách naštěstí daleko neutekla
Žena přišla o invalidní vozík, naštěstí jen na chvíli. Ilustrační foto: Freeimages

Oslovil je řidič terénního auta, hyena v červených montérkách naštěstí daleko neutekla

Když přijeli ve čtvrtek odpoledne po předchozím upozornění pražští strážníci na parkoviště před supermarket v ulici Podbabská v Praze 6, uviděli dva muže, jak se drží pod krkem. „Ukradl ženě o berlích invalidní vozík,“ řekl o svém sokovi jeden z „kohoutů“.

Údajný pachatel nezapíral. „Oslovil mě neznámý muž a řekl mi, ať vezmu v obchodě stojící vozík, donesu ho ke stříbrnému teréňáku a naložím do jeho kufru,“ popsal sedmačtyřicetiletý zloděj.

Okradená žena následně strážníkům sdělila, že když po nákupu nenašla svůj vozík odložený u pokladen, tak ji upozornil kolemjdoucí, že viděl muže v červených montérkách, jak odváží z prodejny invalidní vozík.

Žena o berlích se vydala k východu z prodejny a zde uviděla muže v červených montérkách. „Volala jsem na něj, aby mi vozík vrátil, že jsem bez něj bezmocná. Nejdřív mi slíbil, že vozík přiveze zpět, ale pak utekl,“ uvedla. Bezcitný zloděj byl však naštěstí zadržen.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru