dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Advent v Praze

Oslavte Silvestr s moderátory Expres FM přímo ve studiu

Pražské rádio Expres FM tradičně chystá speciální vánoční a silvestrovský program. Nabídne živá nevšední vysílání během všech svátků, rozhovory s předními interprety tuzemské scény i záznamy koncertů. Silvestr letos moderátoři oslaví přímo ve studiu. Připojit a stát se tak součástí novoročního vysílání může kdokoliv z posluchačů. 

„Půjde o hodně spontánní silvestrovskou party. Budeme vysílat od osmé do jedné v noci, takže se posluchači mohou stavit na drink, prohodit pár slov a pokračovat do města či klubu, nebo s námi mohou zůstat a přivítat Nový rok společně,“ sděluje programový ředitel Expres FM Filip Žemlička. Silvestrovskou relací budou provázet moderátoři Barbara Hacsi a Jiří „Štěpi“ Štěpánek.

Během vysílání posledního dne roku 2015 se mohou posluchači klasicky těšit na nejlepší hudbu v metropoli a mnoho dalšího. „Půjde o večírek, na který si mohou všichni kolemjdoucí přivést přátelé, jídlo i pití. Budeme mít přichystané občerstvení, novoroční přípitek a hosté se mohou dostat i přímo do éteru,“ vysvětluje Žemlička.  

Během Silvestra se na rádiu Expres FM dopoledne představí také moderátoři Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík, ale dojde například i na záznam koncertu britských Foals z velkolepé londýnské Royal Albert Hall.

Také na Štědrý den rádio přichystalo speciální živé vysílání od osmi do dvou hodin. Chybět nebude ani záznam koncertu pražské romské kapely, která se na Expres FM i sesterském rádiu Classic Praha představila ve vánočním čase loni.

„Jedná se o bezejmennou skupinu, kterou mohou Pražané vídat například na Andělu. Jejich živá nahrávka z našeho studia se loni posluchačům líbila, proto chceme talentovanou formaci znovu připomenout,“ upřesňuje programový ředitel Expres FM.

Boží hod, tedy 25. prosinec, se na rádiu ponese ve znamení interview. Zazní exkluzivní rozhovory s  rapperem Kapitánem Demem, populární zpěvačkou Klárou Vytiskovou nebo producentem a zakládajícím členem Monkey Business Romanem Holým. Živé vysílání na první svátek vánoční poté proběhne v režii moderátorky a uznávané food bloggerky Veroniky „Koko“ Kokešové.

Posluchači se během svátků dočkají také výsledků žebříčku Expres Top, tedy nejhranějších skladeb za uplynulý rok, a to konkrétně 25. prosince a 1. ledna.

Přesný program vánočního a silvestrovského vysílání na Expres FM najdete na webu rádia http://www.expresfm.cz/aktualne/ostatni/vanoce-na-expres-fm/.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru