dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Pražský život

Oslavte konec školního roku. V kempu na Pražačce

Konec školního roku se blíží a na děti čekají krásné dva měsíce prázdnin. Oslavit jejich příchod můžou děti společně s rodiči v pátek 27. června v kempu Pražačka. Vstup na akci je zdarma.

prazacka-oslava-nahled Pražský kemp, Camp Žižkov Prague a sportoviště Pražačka zde připravili zábavný den plný hudby, soutěží a her. Akcí pro celou rodinu, která startuje ve 14.00 hodin, bude provázet moderátor Petr Kumpfe a ve večerních hodinách vystoupí v Indian baru populární mladá zpěvačka Bára Zemanová se svojí doprovodnou kapelou. Na akci proběhne také sbírka Sdružení Linky bezpečí na podporu jejích služeb.

Děti se mohou těšit na pestré tradiční soutěže jako je skákání v pytli, běh s pingpongovými míčky na lžíci, malování obrázků, závod v běhu nebo na dětskou diskotéku, která odstartuje úderem 16 hodiny. V průběhu dne si také mohou nechat namalovat na obličej indiánské motivy nebo roztomilé kresby obličejů zvířátek.

„Na Pražačce se děti mohou těšit například na diskotéku či na hledání indiánského pokladu. Navíc, kdo přinese samé jedničky, dostane malý dárek,“ říká zástupkyně starostky Prahy 3 Miroslava Oubrechtová.

Pro dospělé bude na fotbalovém hřišti v areálu Pražačka připravena exhibice s obřími nafukovacími míči BumperBalls, kde si zájemci mohou vyzkoušet fotbalové či nohejbalové prvky v nafukovacích míčích na svém těle.


Další články
Nahoru