dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Osahávání v rozkroku jim nebylo příjemné, navíc je stálo padesát tisíc korun!
Hledaná zlodějka před hotelem: Fešáku, nechceš si zašpásovat? Nejdříve ti ale prošacuju kapsy. Foto: Policie ČR

Osahávání v rozkroku jim nebylo příjemné, navíc je stálo padesát tisíc korun!

V noci na devátého prosince si doposud neznámá dívka vyhlédla před jedním z luxusních hotelů v ulici V Celnici dva muže a okradla je. Policie nyní požádala veřejnost o pomoc při pátrání.

Žena se k mužům přitočila a začala je na oko svádět. Při tom je osahávala v rozkroku a na dalších intimních partiiích. Ze záběrů bezpečnostních kamer je zřejmé, že to mužům nebylo až tolik příjemné.

Nicméně eroticky nabuzená dívka byla neodbytná. Oba poškození si při této choulostivé a nečekané akci ani nevšimli, že jim stihla prošacovat kapsy. Až teprve ráno zjistili, že během necelých dvou minut je připravila o téměř dva tisíce dolarů, v přepočtu o necelých padesát tisíc korun!

Kriminalisté sedmého oddělení prvního policejního obvodu po této dívce zatím neúspěšně pátrají. Proto touto cestou prosíme veřejnost o pomoc.

„Prosíme každého, kdo dívku na záběrech pozná a ví, kde se tato zdržuje, nechť nám tyto informace předá prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

kapsarka-u-hotelu-clanek-nahled


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru