dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C

Osahával dívky v Bohnicích

Kriminalisté z mravnostního oddělení třetího policejního obvodu pátrají od 4. srpna po neznámém mladíkovi, který nejprve před 18. hodinou a pak o půl hodiny později, osahával na chodníku zprvu ve Vřesové a poté v Krynické ulici v pražských Bohnicích dvě mladé dívky. Mladý muž si každou dívku vyhlédl v autobusu po cestě z Kobylis do Bohnic.

První dívka ve věku 16 let vystoupila na zastávce Čimický háj z autobusu číslo 177 a šla směrem domů do Vřesové ulice, kde ji mladík před vchodovými dveřmi zezadu objal a osahával ji na intimních partiích. Dívka pak začala křičet o pomoc a mladík z místa utekl, aniž by promluvil. Šel pak zpět na zastávku MHD, nasedl do autobusu a v zastávce Katovická přistoupila teprve čtrnáctiletá slečna, která pokračovala do konečné stanice Mazurská. Dívka poté vystoupila a mladík ji pár metrů sledoval. Protože ale pršelo, dívka popoběhla a mladík se za ní rozběhl. Před domem v Krynické ulici ji pak povalil na zem a sahal do rozkroku. Dívka začala křičet a mladík opět beze slova zmizel.

V souvislosti s těmito případy pátrají detektivové po neznámém mladíkovi ve věku kolem osmnácti let, který s největší pravděpodobností bydlí na sídlišti v pražských Bohnicích a je v současné chvíli podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví. Za tento skutek mu pak v případě dopadení hrozí až dvouleté vězení.

Mladík je vysoký asi 175 centimetrů, štíhlé postavy a podle výpovědí obou dívek má velmi hubené ruce. Má krátké hnědé vlasy, velké modré oči, výrazné lícní kosti, ve tváři hluboké jizvy a silné akné. Jeho výraz ve tváři přirovnaly dívky k drogově závislým osobám. Oblečený byl do tříčtvrtečních kalhot maskáčového vzoru s kapsami a hnědého trička s krátkým rukávem. Na zádech měl batoh tmavé barvy a na hlavě kšiltovou čepici.

Jakékoliv informace k hledanému mladíkovi přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.


Starobohnické vánoční těšení: Jarmark, koledy, program pro děti, svařené víno

Dnes v 07:44

V neděli 17. prosince se od 12 do 18 hodin koná na náměstí před kostelem sv. Petra a Pavla ve Starých Bohnicích již 9. ročník Starobohnického vánočního těšení. Na návštěvníky čekají hudební a divadelní vystoupení, jarmark a ukázky tradičních vánočních zvyků

Praha 10 zve na Vánoce na Kubáni

Dnes v 07:23

V sobotu 16. prosince na návštěvníky čekají Staročeské vánoce.

Adventní koncert v kapli sv. Václava v Suchdole

Dnes v 07:12

Společný Adventní koncert dětského pěveckého sboru ZŠ M. Alše Mikeš pod vedením Evy Benešové a suchdolského velmi smíšeného sousedského příležitostného sboru Suchdol zpívá pod vedením Martina Boumy se koná v pátek 15. prosince od 17:30 hodin v kapli sv. Václava na Kozích...

Vánoční Břevnovský jarmark

Dnes v 07:07

Na vánočním Břevnovském jarmarku máte možnost nakoupit dárky v sobotu 16. prosince od 11 do 19 hodin.

V Muzeu Bedřicha Smetany uvidíte novou výstavu Smetana zapomenut v kameni

Dnes v 07:06

V Muzeu Bedřicha Smetany bude od 6. prosince 2017 až do 20. prosince 2018 k vidění nová fotografická „smetanovská“ výstava, tentokrát věnovaná pomníkové tvorbě. Výstava vznikla na základě ročního rozsáhlého terénního průzkumu po celé České republice, během něhož bylo zaznamenáno kolem 100 objektů...

Vánoční SLOU Fashion Days

Dnes v 07:00

První vánoční SLOU Fashion Days 15. a 16. prosince na Smetanově nábřeží.

Adventní zpívání na Kozím plácku

Včera v 09:01

Praha 1 a radní pro oblast školství a spolků Eva Špačková zvou na Adventní zpívání na Kozím plácku ve čtvrtek 14. prosince od 17 hodin.

Praha 1: Přijďte si zabruslit na Ovocný trh

Včera v 08:47

Kluziště pro veřejnost se jako každý rok bezplatně otevřelo na pěší zóně na Ovocném trhu.

Umprum SHOP 2017

Včera v 08:35

Od 13. do 17. prosince se na náměstí Jana Palacha koná unikátní předvánoční akce, na které si můžete zakoupit originální dárky z dílen studentů a absolventů UMPRUM.

Při požáru rodinného domu v Praze 12 zemřela kočička

Včera v 08:16

Dnes ráno v 5 hodin zasahovali hasiči z Modřan, Krče a Radotína u požáru rodinného domu v ulici Na Šabatce v Praze 12. Hasiči pracovali v dýchací technice, plameny zničily veškeré vybavení v domě v prvním nadzemním podlaží a částečně se rozšířily i do druhého podlaží. Při požáru...

Praha 1: Oceněné osobnosti městské části uvidíte na výstavě

Včera v 07:55

Radnice Prahy 1 oceňuje osobnosti, které svou činností přispívají k českému uměleckému i vědeckému dědictví.

Další krátké zprávy
Nahoru