dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Pražský sport

Orgánová jóga: V jakém stavu jsou vaše vnitřní orgány a jak s nimi pracovat

Přijďte se ve víkendovém kurzu naučit, jak kombinací jógy, čínské medicíny a psychosomatiky můžete zharmonizovat vaše vnitřní orgány a podpořit tak jejich správné fungování.

Čínská medicína nachází v lidském těle akupresurní dráhy, které vedou energii mezi jednotlivými orgány, a ty vy můžete stimulovat a tím jednotlivým orgánům pomáhat v jejich správné funkci.

Jedním ze způsobů, jak tyto dráhy harmonizovat, je cvičení dvanácti jógových pozic (ásan), přičemž každá je zaměřená na jeden orgán.

Na všechny orgány (plíce, tlusté střevo, žaludek, slinivka a slezina, srdce, tenké střevo, močový měchýř, ledviny, obal srdce, trojitý ohřívač, žlučník, játra) se podíváte i z psychosomatického hlediska.

Během kurzu se nejprve naučíte provádět každou pozici zvlášť, což vám umožní zjistit, jestli nemáte některý z orgánů oslabený.

Budete cvičit celou sestavu několikrát s důrazem na správné nastavení pozic a jejich prodýchání. Zároveň budete probírat průběh jednotlivých energetických drah v těle, projevy špatného fungování orgánů a ukážete si základní akupresurní body na těle.

Kurz probíhá 7. – 8. února začíná se v 10:00 hodin a končit budete nejpozději v 16:30 – podle toho, jak vám to půjde a jak moc bude potřeba trénovat. Můžete končit i dříve nebo také později, podle vašich dotazů.

Kde: Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5.

Cena 3 000 korun, rezervační záloha: 1 500 korun.

Cena zahrnuje: služby lektora, tištěné materiály, občerstvení a nápoje.

Přihlášky ZDE


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru