dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Opustil své Bentley. Pak začal řvát

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky se dnes krátce po půlnoci stali očitými svědky dopravní nehody. Tu způsobil řidič luxusního vozu značky Bentley, který v křižovatce ulic Vrchlického a Na Popelce narazil do zdi oplocení tamního pozemku.

Ještě předtím, než však policisté k havarovanému vozidlu dojeli, vzal řidič nohy na ramena a snažil se z místa utéct. V této snaze mu ale zabránili „péjáci“, kteří muže po pár metrech doběhli a zadrželi. Za to si muži zákona od řidiče vyslechli smršť výhružek, že si to lidově řečeno odskáčou, a že je nyní čekají velké problémy.

Provedenou zkouškou u řidiče policisté naměřili více než jeden a půl promile alkoholu v dechu.

Vzhledem k tomu, že přitom jednatřicetiletý řidič navíc způsobil dopravní nehodu, hrozil by mu v případě pravomocného odsouzení až tříletý trest odnětí svobody. Po provedeném lékařském vyšetření policisté muže vyslechli a následně propustili na svobodu. Příčiny a bližší okolnosti případu budou předmětem dalšího prošetřování.

Škoda vzniklá především na přední části luxusního vozu byla předběžně odhadnuta na částku přesahující půl milionu korun. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru