dnes
Čtvrtek - oblacno
5°C
zítra
Pátek - zatazeno
6°C
pozítří
Sobota - skorojasno
8°C
Pražská doprava

Oprava vozovky v ulici 5. května

Ve dnech od  30. 7. do  11. 8. bude omezen provoz na komunikaci 5. května v úseku mezi ulicemi Ryšavého a Vyskočilova. Důvodem jsou probíhající opravy vozovky. 

Provoz bude veden dvěma jízdními pruhy v každém směru, ve směru do centra bude  jeden jízdní pruh převeden do protisměru. Proto bude vedena  objížďka při částečném uzavření nájezdové rampy z ul. Hlavní na 5. května pro:
-     individuální automobilovou dopravu ve směru do centra po trase: Severní XI, Sliačská, Podle Kačerova, Michelská a dále po navazujících komunikacích
-    pro nákladní dopravu ve směru na Brno po ul. Spořilovská a na Plzeň po trase: Jižní spojka, Barrandovský most, Strakonická a Pražský okruh.

Z důvodu uzavření nájezdové rampy z Jižní spojky na 5. května ve směru centrum ve  dnech 8. 8. a 9. 8. bude vedena objízdná trasa pro IAD po trase Jižní spojka, Michelská, Vyskočilova a 5. května. 


Praha 6: Buzulucká bude uzavřena

Včera v 11:28

Z důvodu opravy povrchu komunikace bude v termínu od 26. března do 29. dubna uzavřena Buzulucká ulice v úseku Vítězné náměstí – Kafkova.

Ulice Na Hroudě projde opravou

19. března 2018 v 19:10

Technická správa komunikací zahájí 20. března rekonstrukci ulice Na Hroudě v Praze 10, mezi ulicemi Průběžná a U Hráze. Kompletní oprava komunikace, včetně odvodňovacího zařízení, je plánována do 30. dubna letošního roku. 

Provoz na Pražském okruhu komplikuje havárie cisterny

16. března 2018 v 11:03

Provoz na 18. kilometru Pražského okruhu ve směru k letišti komplikuje havárie cisterny, která převážela motorový olej. Průjezdnost komunikace je omezena, přesný rozsah omezení ale zatím není znám. Nikdo nebyl zraněn. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Další články
Nahoru