dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražská doprava

Oprava vozovky v ulici 5. května

Ve dnech od  30. 7. do  11. 8. bude omezen provoz na komunikaci 5. května v úseku mezi ulicemi Ryšavého a Vyskočilova. Důvodem jsou probíhající opravy vozovky. 

Provoz bude veden dvěma jízdními pruhy v každém směru, ve směru do centra bude  jeden jízdní pruh převeden do protisměru. Proto bude vedena  objížďka při částečném uzavření nájezdové rampy z ul. Hlavní na 5. května pro:
-     individuální automobilovou dopravu ve směru do centra po trase: Severní XI, Sliačská, Podle Kačerova, Michelská a dále po navazujících komunikacích
-    pro nákladní dopravu ve směru na Brno po ul. Spořilovská a na Plzeň po trase: Jižní spojka, Barrandovský most, Strakonická a Pražský okruh.

Z důvodu uzavření nájezdové rampy z Jižní spojky na 5. května ve směru centrum ve  dnech 8. 8. a 9. 8. bude vedena objízdná trasa pro IAD po trase Jižní spojka, Michelská, Vyskočilova a 5. května. 


Praha uspěla ve sporu s řidičem UBERu. Podle soudu se jedná o taxislužbu

8. listopadu 2017 v 18:30

Nejvyšší správní soud zrušil verdikt městského soudu v kauze řidiče využívajícího aplikaci UberPop. Řidič město žaloval kvůli tomu, že nesouhlasil s pokutou od magistrátu. Nejvyšší správní soud tak svým rozhodnutím potvrdil, že UBER má být posuzován jako klasická...

Další články
Nahoru