Dnes Pátek - zatazeno 15°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 15°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Oprava Veselské ulice v Letňanech skončila s předstihem
Veselská ulice po rekonsturkci. Foto: EUROVIA CS

Oprava Veselské ulice v Letňanech skončila s předstihem

V pátek 22. října skončila oprava povrchu vozovky v ulici Veselská v Praze – Letňanech, mezi křižovatkami s ulicemi Kbelská/Cínovecká a kruhovým objezdem v ulici Tupolevova. Stalo se tak o 10 dní dříve. Rekonstrukci pro Technickou správu komunikací (TSK) provedla společnost EUROVIA CS.

„Oprava Veselské ulice byla pro všechny velmi náročná. S ohledem na místní prostorové podmínky jsme se vždy s dodavatelem snažili zachovávat maximální průjezdnost a koordinovat se s dalšími stavbami v okolí,“ sdělila tisková mluvčí TSK Barbora Lišková.

„Velký dík patří nejen místním obyvatelům a řidičům, ale i všem zástupcům dotčených městských částí, kteří s námi operativně řešili problémy v prvních dnech realizace,“ dodala.

V rámci stavby byly na úseku dlouhém 760 metrů vyměněny poškozené asfaltové vrstvy, provedeny sanace neúnosných podkladů a opraveny uliční vpusti včetně jejich přípojek. Současně došlo k vyrovnání obrubníků. Na závěr byla komunikace opatřena novým vodorovným dopravním značením.

„Rekonstrukce Veselské ulice v Praze pro nás byla s ohledem na místní prostorové podmínky velmi náročná. Komunikaci využívají denně místní občané, což v kombinaci se stavebními pracemi, které bohužel vyžadují zásah do dopravy tvořilo komplikace v dopravě,“ uvedla tisková mluvčí EUROVIA CS Iveta Štočková.


Autor: puc
Další články
Nahoru