dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Pražská doprava

Oprava ulic Generála Šišky a Doupovské

Technická správa komunikaci hl. m. Prahy zahajuje další dvě opravy ulic. Tentokrát se stavbaři rozjedou do ulice Generála Šišky a Doupovské, kde bude provedena souvislá údržba komunikací.

Jedná se o ulici Generála Šišky 2. etapa v městské části Praha 12. Součástí rekonstrukce je položení nového živičného povrchu a oprava autobusových zálivů. Nakonec se obnoví vodorovné dopravní značení. Omezení dopravy spočívající vždy v uzavření jedné třetiny vozovky. Zachován obousměrný provoz. Oprava začala dnes a potrvá do 17. července.

Další rekonstruovanou ulicí je Doupovská na Praze 15, kde začaly práce 9. června a potrvají do 28. září. Zde bude provedena souvislá údržba komunikace o ploše 15 635 m2. Po vyfrézování bude položen nový živičný povrch v úpravě snižující hluk. Dále dojde k opravě sedmi zastávek autobusu. Přechody, u kterých není bezbariérová úprava, budou upraveny jako bezbariérové a obnoveno vodorovné dopravní značení.

Řidiči se musí připravit na částečnou uzavírku po polovinách a jednosměrný provoz směr Přeštická. Uzavírka se dotkne i cestujících MHD. Zastávky autobusu směr Opatov budou přesunuty na komunikaci K Horkám ke stávajícím zastávkám.


Další články
Nahoru